Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyen az ember, ha elkötelezte magát valaki mellett, de az nem tartott örökké mégsem?

Figyelt kérdés
Kifejtem egy kicsit. Én már fiatalon megfogadtam, hogy egy valakit szeretnék az életembe, nem többet. Így is lett, amikor jött ez a személy, mindent megtettem amit lehet, igyekeztem, együtt is voltunk jó pár évet. De aztán vége lett. És én nem fogok tudni még egyszer valakit igazán szeretni. A szex miatt, meg talán valamilyen szeretet miatt elképzelhető, hogy lesz más, de igazán nagy érzelmek soha nem lesznek bennem más iránt. Én ilyen vagyok, más dolgokkal is, hogy egy életre választok, és más nem kell utána. De azért mégis jó lenne egy család majd. Viszont ezzel csak a másik embert szivatnám, hogy nem fogok tudni igazi érzelmeket nyújtani, hanem csak egy töredékét nyújtani annak, amit a másik érdemel egy kapcsolatban.
2015. máj. 24. 22:49
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Pl felejtsd ezt el, nem hiszem, hogy ez így működne, hogy te eldöntöd előre, hogy többé már senkit nem fogsz tudni igazán szeretni.
2015. máj. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 RRR ***** válasza:

nem izgulj

ő se biztos,hogy szeretni fog

2015. máj. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 opened paradise ***** válasza:
100%

Én is így álltam/állok hozzá,de ettől még nem szabad a múltban élni.

Ha jön valaki,akkor azt is megszeretheted ugyanúgy. Persze az első szerelem/pofon mindig különleges marad,de lehet,hogy mást meg még annál is jobban meg fogsz szeretni.

2015. máj. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Interferencia ***** válasza:
Most fogadd meg, hogy de, tudnál mást is teljes szívedből szeretni.
2015. máj. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is ezt hittem, míg nem jött valaki, aki megérintette a lelkivilágomat, és újra tudtam érezni-igaz nem lett belőle semmi (nem volt szex stb), de a lelkem újra élt a hibernáció után:)

Szóval ne add fel:D

2015. máj. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De én tényleg mással is így vagyok. 10 éve vettem egy kenyérpirítót, és elromlott, de azóta se vettem újat, pedig jó lenne. De nem akarok másikat venni. Ilyen fura vagyok
2015. máj. 24. 23:28
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez a kenyérpirítós eset arra emlékeztet, mikor valakinek meghal egy rokona és soha többé nem változtat semmit sem a szobáján, egy kis személyi múzeum lesz az illető szobájából a halála után, ahova soha nem megy be senki. Szerinted ez jó valakinek? Nem, és nem csak a saját dolgot nehezíted meg, hanem azokért is, akik esetleg be akarnak lépni az életedbe.


Minden veszteség egy gyász, fáj, végig kell menni rajta aztán haladni kell előre. Mind szeretnénk hinni a tündérmesékben, de valamilyen formában mindenkit arcon fog még csapni a sors. Sőt, előre megmondom, hogy valószínű fogsz még csalódni szerelemben, barátban, családban, de attól még nem kell összeroppanni a súly alatt. A szerelmed előtt is volt élet, utána is lesz, és lesz olyan ember is, aki ugyanígy vélekedik a szerelemről, mint te.

2015. máj. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Na, adok én neked kenyérpirítót. :D Én is ragaszkodom a jól bevált dolgokhoz, de ha nem működött valami, akkor váltani kell, a kenyérpirító bedöglik, másik kell. Nem tudom, de nekem talán az segített volna a dolgon jobban, ha utána tudok még normálisan beszélni vele, és nem nyomja nekem azt a s*ar stílust, amit nyomott. Nem tudom, h neked mi volt, de nekem ez tuti sokat segített volna az egész dolgon, ha egy normális emberi kapcsolat megmarad, akkor elfogadom, h más valakit akar, bár így is. :D
2015. máj. 25. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!