Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai fiatalok miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai fiatalok miért nem tudnak 1 ember mellett 10-20 évet leélni?

Figyelt kérdés
természetesen megcsalás nélkül
2017. szept. 12. 19:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Én mégtovább is tudnék de nehéz olyan lányt találni aki normális.
2017. szept. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mert lehet válogatni.
2017. szept. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%
Mert még fiatalok mondjuk? Attól, hogy 16 évesen összejön valakivel nem azt jelenti, hogy vele is kell leélnie az életét. Annyi lehetőség van manapság megtalálni a megfelelő párt, mért kéne leragadni olyannál, aki csak "elég jó"? Ha érettebbek lesznek később, akkor természetes velejárója a komoly kapcsolat. Ha megtalálják a megfelelő embert, akkor 50 évet is le tudnak mellette élni. De nehogy már baj legyen, hogy nem maradnak együtt az első jött-menttel akivel összejönnek...
2017. szept. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%

Feszültebbek a mindennapjaink, kevesebb időt töltünk együtt, kevesebb a közös élmény. Rengeteg a munkahelyi stressz, mindenki ezerrel teper, váltott műszakba járnak dolgozni, nincs idő az elmélyültebb beszélgetésekre.

Kevesebbet pihenünk, türelmetlenek vagyunk. A gyerekekkel is kevesebb időt töltünk - sajnos.


Emiatt egyszerűen elfáradnak a kapcsolatok, elhidegülnek egymástól a párok. De mivel alapjáraton minden emberben benne van a vágy a pozitív érzésre, érzelemre, érintésre, ezért ha adódik ilyen alkalom felcsillan a szeme és kilép a mindennapok monotóniájából, keresve és rámutogatva a nemlétező okra.

2017. szept. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
Azert, mert nem kotelezo. Regen az volt, vagy legalabbis sok lehetosege nem volt annak a nonek, aki elvalt, a ferfiak meg szimplan nem akartak valni, mert kenyelmes volt az ingyen cseled. Megcsalasok meg boven voltak.
2017. szept. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

ma 19:48


Nagyon jól fogalmazol,nem is tudom mikor olvastam ilyen szépet ezen az oldalon.

2017. szept. 12. 19:51
 7/10 anonim ***** válasza:
46%
Egyebkent meg nekem mar a nagyanyam is valtogatta a pasikat fiatalon, kb 45-50 evesen jott ossze azzal, akivel maig (most kb 65) egyutt van.
2017. szept. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

ma 19:52


"valtogatta a pasikat fiatalon"


Pont ezt látni a mai világban,csak nem értem akkor miért vannak felháborodva az értelmes emberek a tini ribiken?

2017. szept. 12. 20:35
 9/10 anonim ***** válasza:
55%

Mert megtehetik. Jól írta az egyik előttem szóló, nem kötelező már leragadni az első szerelemnél. Én 25 évesen találtam meg azt a személyt, akivel minimum 10-20, de ha lehet, akkor még több évet szeretnék leélni. Nagy hiba lett volna leragadnom az elsőnél.

Persze az én válaszomat is le fogod pontozni, mert neked csak az kell, hogy legyen kivel szidni a "mai fiatalokat".

2017. szept. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Sunshinedoll ***** válasza:
64%
Mert nagy bölcsen rájöttek, hogy nem kell leragadni egy nem megfelelő partner mellett.
2017. szept. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!