Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a duci/bajs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a duci/bajszos/zsíros hajú/igénytelen ismerőseim is sokkal sikeresebbek a férfiaknál, mint én?

Figyelt kérdés

Mert ugye itt azt állítják, hogy smink-fodrász-edzés/fogyás-csinos öltözködés, és nem létezik ronda nő. Én ezek szerint mégis olyan ronda vagyok, hogy semmi nem segít?


Raadásul a tapasztalataim alapján úgy tűnik, hogy a férfiaknak nem számít az úgynevezett "igényesség", hiába hangoztatják, hogy törődjön magával egy nő.


Nem olyan ismerőseimről van szó, akik egyéb fantasztikus adottságokkal vagy bármi mással kompenzálják az igénytelenségüket, csak egyszerű átlagos/átlag alatti lányok. Mégis rengeteg udvarlójuk van...


Mit csinálok rosszul?


2018. márc. 25. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
De kik az udvarlójuk? Nekem is volt olyan barátnőm, aki nem volt egy szépség, de a pasik se voltak 10/10-ek, akik udvaroltak nekik.
2018. márc. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
attól félek, nem a külsőddel van gond...
2018. márc. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem a külsőmmel? Akkor mivel? Vagy ha valaki csak meglát engem és egy barátnőmet, külsőnk alapján rögtön kitalálja, milyen belső tulajdonságokkal rendelkezünk, és a szimpatikusabb személyiségűt szólítja le?
2018. márc. 25. 18:20
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

elég baj hogy féltékeny vagy egy szerinted igenytelen duci vajszos zsiros hajuakra

az a duci lehet jobb társaság mint te

2018. márc. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Lehet rossz helyeken próbálsz ismerkedni. A kevésbé jó külsővel megáldott emberek is megtalálják a párukat, ha olyan emberrel akadnak össze akivel megvan a lelki rezonancia, az összhang. Ezt általában olyan egyénekkel érik el, akikkel vannak közös pontjaik. Neked mi az érdeklődési köröd, mivel töltöd szívesen a szabadiődet, és emellett hol próbálsz ismerkedni, milyen helyeken?
2018. márc. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg fiatal vagy még...
2018. márc. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
41%

Nem fogsz kedvelni, de pont van egy példám. Az egyik munkatársam ha nem is bombanő, de nagyon jól néz ki, jár edzeni, szoli, amit akarsz. Ránézésre elég jófej, közvetlen, de egy idő után nagyon kimutatkozik rajta, hogy el van szállva magától, nagyon lenéző és bunkó. Folyton sír, mert max 1 hónap után elhagyják és nem érti miért.

Nem azt mondom, hogy ilyen vagy, hanem, hogy lehet, hogy észre sem veszed, hogy valamilyen belső tulajdonságaid miatt eltaszítod őket. Ha nem is ez, akkor pedig máshogy, vagy máshol ismerkedj.

2018. márc. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet privátban és megmondom mi a baj. ;) F
2018. márc. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
86%

Valószínűleg nekik van lelkük veled ellentétben. :)

Sok szép és "igényes" nő olyan, mint egy droid, érzéketlen, belül üres, mint egy sivatag. :D

2018. márc. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!