Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok. Mennyire esélyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Mennyire esélyes nálatok egy "skinny fat" srác?

Figyelt kérdés

[link]


Mondjátok, hogy annyira nem fontos a test stb, de így most jobban megvizsgálva mit gondoltok?... Egy ilyen srác pólóban átlagosnak tûnik, de leveszi és bumm... Kidolgozatlan, vékony, zsíros.

Elfogadhatatlan? Vagy belefér?

Szerintetek hogy néz ki egy átlag férfitest? Képet is linkelhettek. (Ami szerintetek átlagos, nem ami bejön, hanem ahogy a legtöbb ember kinéz).



2015. szept. 23. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
2015. szept. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pont olyan a barátom alkata, mint amit te linkeltél, kérdező. De ez pólóban is látszik, hidd el. Pl nekem vastagabb a karom, mint az övé, ő nagyon vékony, de van pocak meg husi rajta mégis. És akkor is nagyon szeretem, mindenestül :) Szeretek a pocakján feküdni, hozzábújni, a derekán lévő husiba markolni stb Íg jó, ahogy van.

Szóval nekem abszolút semmi bajom az ilyennel, ha a barátom kövér lenne, vagy sovány, vagy átlagos, akkor is őt szeretném azért, amilyen a személyisége és ahogy bánik velem. Én sem vagyok tökéletes, tőle sem várom el, de ennek ellenére nem akarok rajta semmit változtatni. Nehogy emiatt érezd magad rosszul, mert ilyen az alkatod :)

20/L

2015. szept. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
60%

Nálam biztos nem.

Ez nem vékony, csak szimplán zsíros, ráadásul aránytalan (ez a legnagyobb gond, mert semmi férfiasság nincsen benne).

Nekem a vékony pasik tetszenek amúgy a legjobban. Felőlem aztán lehet tiszta csontos is, csak a széles váll, keskeny csípő kombó legyen meg minél határozottabban, legyen férfias vonala a testének.

2015. szept. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!