Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Mennyire zavar, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyire zavar, ha a barátnőtök nem naponta mos hajat (ami nem is ajánlott) és néha látszik hogy kezd kicsit zsírosodni?

Figyelt kérdés

Persze nem a zsírtól csöpögő hajra gondoltam.

Nekem mindig két oldalt a töve kezd először, de máshol meg teljesen jó, de emiatt nem mosom meg rögtön, bár ha összefogom oldalt látszik egy kicsit



2018. márc. 13. 23:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy újabb tök felesleges kérdés.
2018. márc. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%

Ki mos naponta hajat? Az sem tesz jót neki.


Engem nem zavar, ha őt sem. Amíg nem büdös, addig egy zsírosabb haj is állhat jól neki, az esőben megázott pedig kifejezetten erotikusan hat számomra (jöhet a "Te beteg állat!" beszólás)

2018. márc. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%

Nő vagyok, bocs. Szerintem ezt nem veszik észre az eddigi tapasztalataim alapján, emiatt nehogy rosszul érezd magad, vagy elkezd mindennap mosni. Egyébként akinek igazán tetszel, annak, nem frissen mosott hajjal is fogsz.


#2 Ez messze nem a "beteg állat" kategória, sőt épp ellenkezőleg.

2018. márc. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
23%
Számomra a zsíros haj zavarótényező. Nekem mindig is ápolt barátnőim voltak,így én neked egy másik sampont ajánlanék, mert az viszont gáz,hogy egy napot nem bír ki.
2018. márc. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
29%

Ha nem egy gyorsétterem konyháján dolgozol akkor amúgy sem zsírosodik be 2-3 nap alatt olyan szintre.

Minden nap mosni pedig szerintem nem is tesz jót a hajnak. Én is 2-3 naponta mosom.

2018. márc. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
45%

szerintem fel se tűnik egy átlag pasinak

én ettől független minden nap megmosom

2018. márc. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
97%
Nagyon nem jo naponta hajat mosni. Foleg hosszut. Kiserletez samponokkal, balzsamokkal, esetleg a kenyes teruleten hasznalj szaraz sampont.
2018. márc. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
88%

Csak mellékesen jegyzem meg, hogy apámnak csak még jobban zsírosodott a haja a minden napi hajmosástól. És most lehet, hogy undi lesz, de nekem tette már rendbe a hajamat, hogy egy kicsit jobban hagytam zsírosodni. Azért végletekbe nem megyek el, de nekem pl. olyan a hajam, hogy heti egy hajmosás elég (talán nyáron a hőségben lehet több), de hosszú hajam van, frászt kapnék, ha minden nap szárítani kellene...

Mellesleg szerintem csak a piperkőc férfiak problémáznak ilyeneken. Heti 1-2 hajmosás normális, nem kell minden nap. Ha nagyon kell, akkor meg van száraz sampon is.

2018. márc. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
16%
8-as heti egy hajmosás ? És az utca szaga, az étel rajta ? Azért az kegyetlen szagot tud felocsúdni, gondolom nincs párod aki ölel is naponta.
2018. márc. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
95%
Érzem én, ne aggódj miattam, az én hajamnak heti egy hajmosás elég. Én egyébként érzékenyebb vagyok a szagokra, mint az ismerőseim többsége, szóval hidd el, előbb érezném, mint más, ha nem lenne így rendben.
2018. márc. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!