Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Alacsony pasik! Hol és hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony pasik! Hol és hogyan ismertétek meg a jelenlegi párotokat? Ő hányadik barátnőtök eddig? Ha jelenleg nincs barátnőtök, akkor milyen sikerélményetek volt az elmúlt hetekben?

Figyelt kérdés
170 (nagyon max 172) és az alattiak kommentjeire lennék kíváncsi, de az érintettek barátnői is írhatnak. Általában itt a gyakorin azt szokták írni a nők, hogy kvázi az összes alacsony férfi ismerősük kapcsolatban van vagy már házas is. A legkülönbözőbb helyen ismerkedtek meg a párjukkal és már sok kapcsolatuk volt addigra. Mindeközben elmegyek a belvárosba/egyetemre és azt tapasztalom, hogy 10-ből 7 alacsony srác egyedül bóklászik (max a haverjukkal), miközben a legtöbb magas pasi oldalán mindig befigyel egy lány (akivel általában csókolózik vagy romantikusan sétálgat). A legtöbb alacsony férfi ismerősöm jelenleg is szingli (sok köztük a szűz), miközben szinte az összes kifejezetten magas (+185-ös) ismerősömnek szép és csinos barátnője/felesége van. Hangsúlyozom, nem akarok rinyálni és vitatkozni, de nekem ez a tapasztalatom. De kíváncsi vagyok a ti tapasztalataitokra/élményeitekre is.

2018. márc. 27. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:
95%

Szelektívan látsz, csak azt veszed észre/figyelembe ami igazol.

A megadottnál kicsivel magasabb vagyok (175), de nem a +3 centi miatt volt már 7 komoly kapcsolatom és x komolytalan kapcsolatom y kalandom.


A helyeket és módokat illetően:

- edzés (lány elhívitt magához filmet nézni)

- baráti társaságban egy lány az ölembe ugrott és megcsókolt

- koncerten egy lány megcsókokt és felszedett

- másik baráti társaságból egy lány áthívott matekozni

- buliban leültem egy lány mellé, beszélgettünk és egyeztettünk egy randit. Ott állva találkozva láttam, hogy magasabb nálam. Egyikünket se zavarta.

- megint egy másik baráti társaságban egy lány rámfeküdt és lesmárolt, megcsókolt.

- egyetemen szemeztünk egy nálam magasabb lánnyal, szünetben beszélgettünk, órán egymás mellé ültünk, óra után együtt lógtunk.

- boltos lány egy óra beszélgetés után a nadragomba nyúlt és rámarkolt

- kocsmába egy lány lesmárolt

- buliban egy masfél fejjel magasabb nő odajött táncolni (elsőre megijedtem, hogy a válláig se érek)

- masik kocsmába egy lány azt mondta, hogy tetszek neki

- fesztiválon beszélgettem egy lánnyal, aztán alakultak a dolgok

- nem sorolom fel az összes kalandot és komolyabb kapcsolatot


Nem a szobámban vártam, hogy legyen végre életem, hanem éltem az életem.


Egyébként meg látni kb mindenhol (a szobád falain kivűl) 170es férfikat barátnővel. Ismétlem: a szobádon kivűl.

2018. márc. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

166 centi vagyok, külföldön élek.


Chaten ismertem meg a menyasszonyomat - ő otthon lakott még akkor.

Beszélgettünk elég sokat, majd találkoztunk, és azóta már együtt is élünk (1,5 éve).


Ő az 5. párom, első kapcsolatom 6 évig tartott, aztán volt három hosszabb-rövidebb.

Az előző párjaim alacsonyabbak-egymagasak voltak velem, a menyasszonyom 169 centi :)


Soha nem tépődtem a magasságomon, ezt dobta a gép. Sok barátom van, nyitott vagyok, vidám, sokat nevetek és nevettetek, imádok viccelődni és trollkodni olykor.


33ffi

2018. márc. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Anotalk 20/L
2018. márc. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!