Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányom elmúlt 18 éves,...

A lányom elmúlt 18 éves, iskolába jár. Már hosszú évek óta pokollá teszi a családunk életét. Édesapjától elváltam nagyon rég, Ő is családot alapított de oda sem engedik költözni. A jelenlegi törvények alapján van e rá mód hogy "kitegyük az utcára"?

Figyelt kérdés
Mellete még egy kiskamaszról és egy babáról kellene gondoskodnom..de így nem megy !Az apja egy pár éve fizeti csak rendesen a gyerektartást.Van e valami jogi vonzata a dolognak ha kirakom ????? Ha esetleg valaki tud konkrét fórumról ahol ilyen ügyekkel foglalkoznak akkor azt is megírhatja. Köszönöm a segítséget....kérem csak komoly válaszokat írjatok mert az ügy is Nagyon Komoly és Sürgős.
2012. okt. 7. 18:52
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
100%

Mivel teszi pokollá az életeteket?


Egyébként nagykorúként kitehetitek. Nappali képzésre jár?

2012. okt. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
24%
Kiteheted simán.
2012. okt. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
80%
Mit csinál?
2012. okt. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
98%

Figyelj, mivel 18 éves elmúlt, elvileg kiteheted. Az már más, hogy mit tett, hogy úgy írsz a lányodról, mint egy szükséges rosszról, akit eddig csak azért viseltél el, mert kiskorú volt.

A másik 2 gyerek más apától van?

2012. okt. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
60%

Milyen anya az, aki kiteszi a lányát az utcára? Minek vállaltad be a gyereket, ha nem tudod rendesen nevelni?

Te jó ég, milyen nők vannak a világon..

Esetleg pszichológushoz kéne őt járatni, ha nagyon rossz a helyzet és neked meg egy nevelési tanácsadóhoz el kéne menned, mert ha annyira rossz a helyzet, az nem csak a gyerek hibája, hanem bizony a felnőtté is.

Nekem sikerült 2 gyereket is felnevelnem, ők is voltak kamaszok, csináltak rosszat, nem is egyszer, mégsem fordult meg a fejemben egyszer sem, hogy kitegyem bármelyiket a házból. Ez nem szülőhöz méltó viselkedés.

2012. okt. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
27%
Kidobhatod a büdös kölköt.
2012. okt. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
49%

Kéretik a témánál maradni. Én sem értem az okait meg a döntését, de ők tudják..

20/F

2012. okt. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
67%

Milyen fórumra gondolsz?

Gyerek kidobási fórumra?

Mit tett a lányod ellened?

2012. okt. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
94%

Mit tett? És miért????

Nekem ez a legfőbb kérdés.

Mert ha érzelmileg is így viszonyulsz hozzá, ahogy én érzem a kérdésedből, akkor nem lepődöm meg rajta, h ha a lányod netán össze van zavarodva.

Én úgy látom, válás, új férj, új gyerekek, és a régi férjtől a régi gyerek már csak kolonc. Ha így élte a lányod az életét, akkor az sok mindent megmagyaráz...

2012. okt. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
88%
Igen, engem is érdekelne, hogy mivel teszi pokollá az életedet? Elég csúnyán nyilatkozol a saját gyerekedről.
2012. okt. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!