Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az rossz pont a srácoknál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az rossz pont a srácoknál, hogy nem vagyok gamer?

Figyelt kérdés
Úgy látom, hogy valami különleges jelenségnek számít, ha egy lány gamer. Eddig ha belekeveredtem egy társaságba, volt, hogy külön kiemelték plusz pontnak, ha egy lány játszik, és hüledeztek rajta, hogy hú ez milyen jó. Én nem tudok játszani, és néha elszomorít, hogy lehet, emiatt hátrányból indulok, bevallom, kicsit irigykedem is azokra, akikre úgymond emiatt csorgatják a nyálukat a srácok. Eddig azt hittem, ez olyan, mint bármilyen másik hobbi, de valamiért nem mégsem olyan. Nem kaptam egy srácot sem azon, hogy éppen egy másik csajt ajnároz, mert jól énekel, szépen rajzol vagy akármi. (Megjegyzem én ezekben sem vagyok jó, igazából nem is tudom miben vagyok jó) Szerintetek? 25/L
2018. márc. 27. 22:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
17%

100 kilós, ragyás kockáknál hátránnyal indulsz, igen.

Remélem sajnálod nagyon.

2018. márc. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
60%
25 évesen ennyi ésszel szabadlábon?
2018. márc. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Antid Oto ***** válasza:
65%

Közelebb állónak érzik azt a lányt, aki játszik, mivel ez többnyire fiús időtöltés.

Egyébként szerintem sokkal inkább ajnároznivaló az, ha valaki szépen rajzol vagy jól énekel. (Már csak azért is, mert az, hogy az illető gamer, nem jelenti azt, hogy jó is benne. :D)

2018. márc. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
59%
Rosszul látod. Nekem így is egy teljes értékű nő lehetsz, nem kell ahhoz gamernek lenned.
2018. márc. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
70%
Nem rossz pont. Nyilván egy gamer srácnál előny lenne, ha téged is komolyan érdekelne a téma, de hátrány nála sem lenne ebből.
2018. márc. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
44%
Miért foglalkoznál egy percig is azokkal, akik szerint emiatt hátrányból indulsz? Szard le őket.
2018. márc. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
20%
Számomra plusz pont, habár már több mint egy éve nem játszottam semmivel és, ha újra kedvet kapnék akkor is retroznék. Amúgy sincs olyan gépem amin bármilyen komolyabb 2011 utáni játék elfutna maxon.
2018. márc. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
55%
Nem különleges, nem szeretem a gamerséget. 🙂
2018. márc. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
38%

Ne haragudj, hogy bunkó vagyok - mint mindig - , de...

elírtad az első számjegyet.

Mondták már, hogy szemfüles vagyok. Még jó, hogy itt tudom kamatoztatni ezt tudást!

2018. márc. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
20%

Annyira, de annyira át tudom érezni a huszonéves nők kínjait, miközben hetente pattintják le az újabbnál újabb bikákat... pf...


Visszautasított a 280 ezres youtuber Brad Pitt-hasonmás, mert nem voltál neki elég geek. Brühühü, megszakad érted a szívem.

2018. márc. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!