Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokszor lehet kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor lehet kapcsolatban lévő lányoktól, nőktől hallani, hogy "a párom mindig, mindenben támogat". Ezt ilyenkor úgy kell érteni, hogy érzelmileg vagy anyagilag is?

Figyelt kérdés

Próbálják mindig úgy beállítani, hogy neked úgy jöjjön le, hogy itt érzelmi támogatásról van szó, de tudjuk, alapvetően milyenek a nők: mindig kínosan ügyelnek arra, hogy ne essenek negatív megítélés alá, a nőiességük sose csorbuljon. Ezért gondolom, hogy itt anyagi támogatásról is szó lehet, csak az ugyebár elítélendő, nem illik róla beszélni...


Mit gondoltok erről, szerintetek mire utalhat ez a mondat? Ha azt mondják, a párjuk mindig, minden téren támogatja őket, amögött mi bújik meg?



2018. márc. 28. 15:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%

Én jelenleg úgy érteném, hogy hajnali háromkor felkelt, és keresett nekem lázmérőt, láz csillapítót, gyógyszert, pedig korán kellett kelnie.


Ha szerinted ennek van anyagi vonatkozása, ám legyen...

2018. márc. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Sokkoló hírt kell közölnöm: ez mindenkinél mást jelent.
2018. márc. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen formaban meg nem hallottam, csak ugy, hogy tamogatjuk egymast. Es nem anyagilag.



Amugy honnan veszed, hogy egy kapcsolatban a no keres rosszabbul?

Ja, mert sok pasinak derogal a jobban kereso no. Akkor fizessen.

2018. márc. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

"de tudjuk, alapvetően milyenek a nők: mindig kínosan ügyelnek arra, hogy ne essenek negatív megítélés alá, a nőiességük sose csorbuljon. Ezért gondolom, hogy itt anyagi támogatásról is szó lehet, csak az ugyebár elítélendő, nem illik róla beszélni... "


Úristen, volt neked valaha kapcsolatod?

Ember, hiába próbálnánk az ellenkezőjét bizonyítani neked, úgyse hinnéd el, mert már eleve eldöntötted, hogy mit hiszel.


Nagyon sokszor fogsz még p..fára esni, kisfiú.

Nem minden úgy van, ahogy te azt hiszed.


Ez a párom mindig támogat mindenben, ez MINDENT értetendő, ergó minden beletartozik, nemcsak vagy, vagy! Jó h..lyének lenni?

Egy jó kapcsolatban mind érzelmileg, mind testileg, mind anyagilag támogatják egymást a felek.


Ja, hogy ez neked kínai? Arról én nem tehetek!

2018. márc. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mostmár egyeseknek az is fájdalmat okoz,ha valaki elmondhatja a párjáról,hogy támogatja? :D Vicces ez az oldal xD
2018. márc. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%
Én nem szoktam ilyet mondani :). Ha mondanék, kb. úgy érteném, kisegít, ha nagy bajban vagyok anyagilag (de ez inkább fordítva szokott menni, mert én keresek többet), de leginkább érzelmileg.
2018. márc. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én kizárólag érzelmi támogatásra gondolok, ha ilyet írok. Nem tud anyagilag támogatni a párom, mert fiatal, még nálam is fiatalabb, viszonylag szegény családból jött, és pályakezdő.

Az pedig, hogy a társadalom által kreált "nőiességemmel" mi a helyzet, totálisan nem érdekel. Felőlem vergődhettek egész nap, ha valami nem tetszik nektek, de én változtatni semmin sem fogok, és szépítgetni sem fogom semmilyen dolgomat.

2018. márc. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Költőnő? ***** válasza:
Azt tudjuk, h te semmit se tudsz kb.
2018. márc. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Vágom, hogy itt a nők beégetése lenne a célod, de a probléma az, kérdező, hogy ez a kérdés csak azt árulja el, hogy életed során egyszer sem tettél boldoggá egy nőt. Ez vitathatatlanul szomorú, de jobb módja is van az ezzel való megbirkózásnak, mint boldog párkapcsolatban élő nőkre (meg úgy általában a női nemre) köpködni névtelenül a neten.
2018. márc. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

A támogatásnak sok féle formája van, és sok össze is mosódik. Szóval a válaszom: is-is.

Az anyagiakat mindig megbeszéltük már akkor is, amikor együtt sem éltünk. Így pl. az angol nyelvtanfolyamnál is azzal kezdtem, hogy közöltem szeretnék járni, a saját keresetemből fizettem, de ez ugyanúgy az ő ügye, hisz annyival kevesebbet kell beosztanunk. (hiába nem az ő pénze, ha hirtelen kell pénz, akkor annyival kevesebbet tudunk összeszedni) Így az, hogy ő elfogadta, ez már a támogatása. Lelkiekben velem volt, amikor házit írtunk vagy angolul beszélgettünk. És vagyonilag is, hiszen valahol az illetve kettőnk rovása, ha annyival kevesebbet tudunk mozgósítani másra (ha a szükség úgy hozza).


Nem mindig lehet elválasztani a kettőt, ahol komoly kapcsolat van ott érzelmi és vagyonközösség egyaránt fennáll.

2018. márc. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!