Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak itt (érzelmileg is)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt (érzelmileg is) egyedülálló nők, vagy mindeki full happy kapcsolatban él?

Figyelt kérdés

Itt az új év, gondoltam bekérdezem már. Kéne haladni valamit előre, építgetni egy kapcsolatot. Jobban teszem, ha nem itt bonyolódok bele ilyesmibe? :D


Kort írj!


2016. jan. 2. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Egyedülálló nő vagyok. Viszont már kinéztem magamnak valakit, és valószínűleg (úgy fest) ő is engem, szóval nem keresek B-tervet itt. :D 20N
2016. jan. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs párkapcsolatom jelenleg 20L
2016. jan. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
jó fej tag vagy azt ne mondd már h nincs aki rajongjon érted :d
2016. jan. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Hármas, rendes tőled, de manapság ez édeskevés, úgy látszik. :D
2016. jan. 2. 21:15
 5/7 anonim ***** válasza:
ha ilyen jó tagokért nem állnak itt sorba a csajok akkor én mit szóljak? xd
2016. jan. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mintha nem lennél pontosan tisztában azzal, hogy itt nem ismerkednek a nők. :)
2016. jan. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
36%
Ja. Full happy minden. Titkon meg sóvárognak másik bak után. :D
2016. jan. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!