Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van több elkeseredett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van több elkeseredett férfi itt amikor egy átlagos nőnek jóval nehezebb a társkeresés?

Figyelt kérdés
Vegyük pl a netes ismerkedést. Egy nő felmegy társkeresőre kap több száz levelet a többség csak szexet akar. Most próbáld kiválasztani hogy melyik akar komoly kapcsolatot, ez szerintem baromi nehéz. Viszont lehet hogy egy átlagos pasira nem írnak nők de ha egy nő visszaír akkor szinte biztos hogy komoly kapcsolatot akar hiszen a nők csak szexet jó pasiktól akarnak inkább
2018. márc. 29. 07:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
69%
Ha adok neked egy menüt, amin van 20 étel, de 15 kukacos, 2 ehetetlenségig van sózva, 2 olyan, amit annyira utálsz, hogy a gondolatától is öklendezel, a maradék meg az a kaja, amit nem szeretsz, nem is utálsz, de csak azért eszed meg, hogy ne halj éhen, akkor neked akkora nagy választékod volt? A mennyiség semmit nem jelent.
2018. márc. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

#11:

Most már azt sem tudom elődönteni, hogy kanos vagyok vagy éhes!

2018. márc. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
95%
Ha van választási lehetőséged szerintem máris jobban jársz, mint az a srác, akit mindenki visszautasít. Ráadásul nők esetén ha éppen csak rossz választási lehetőségeid vannak, még mindig ott a lehetőséged kezdeményezni. Ezért gondolom, hogy a nőknek könnyebb párkapcsolatot szerezni, mint a férfiaknak.
2018. márc. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Diavolino44 ***** válasza:

#10 ha nem engednek be az etterembe s ehen halsz, s koldulsz az utcan en inkabb finnyaznek az etterembe.


Amugy meg ez ugy hulyeseg ahogy van. Nem gondolom, hogy a ferfiak es nok minosegben annyira kulonboznenek. Ugyan annyi hulye ferfi van mint annyi hulye no is. S nekem ne mondja senki, hogy 100bol mind a szaz hulye, eletkeptelen, stb.

Illetve az hol marad az, hogy egy ferfi is ugy valogathat mint egy no?

Mint irtam ugyan annyi a hulye no is. Ha kikuldesz 100 levelet s abbol kapsz vissza 10 valaszt az jonak mondhato, abbol jo esetben 2 vel jon ossze a talalkozo, mert a maradek eltunik 2-3 level utan. 100/2 s melle nem beszeltunk arrol, hogy az a no normalis-e vagy sem. Csak hajlando eljonni a talalkozora.

Nah ezert nem ismerkedek online!

De nekem ne sirjon itt senki, ha no lennek minden heten csak randizgatnek, nem sirnek, hogy hol a herceg..

2018. márc. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Milyen érdekes hogy 4 éve kezdtem el társat keresni férfiként, főleg interneten mert élőbe férfiak voltak csak körülöttem.

Mondjuk interneten sem más a helyzet. Ha a szövegkörnyezetből nem tűnik fel, hogy férfi vagyok még itt is férfiak írnak rám csak.

Na mindegy. Kezdeményeztem rengeteg lánynál/nőnél. Igazázából konkrétan semminek néztek folyamatosan.

Volt olyan lány aki kijelentette neten több óra beszélgetés után "meguntalak, szóval lecseréllek". De ez teljesen általános eset.

Ráadásul tudnék értékelni értékes nőt, ugyanakkor erre nagyon nem volt még kereslet.

2018. márc. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!