Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ez lenne egy nő meghódításának az alapszabálya?

Figyelt kérdés

Az okosok azt mondják, annyi a titok, hogy be kell bizonyítanod a nőnek, hogy nálad jobbat nem fog találni, te lennél számára a legideálisabb partner. És ha ezt te elhiszed magadról és magabiztosan prezentálod neki, ő is el fogja hinni. Innentől kezdve meg már ki van kövezve a sikerhez vezető út.


Tényleg ez lenne a csajozás kvinteszenciája, sava-borsa? Jól beszélnek a csajozás nagyágyúi? Ti egyetértetek ezzel, ill. mit gondoltok erről, mennyire állja ez meg a helyét?



2018. márc. 29. 09:32
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
97%
Nekem jobban bejön, ha valaki tisztában van a képességeivel, az erényeivel és reális képet mutat magáról. Az inkább gáz, ha valaki a semmire vagy hamis dolgokra magabiztos. A tiniknél (vagy nagykorú, de lelkileg egy tinilány szintjén megrekedt nőknél) talán beválik, ha eljátszod a fsza csávót, de maximum pár hónap alatt úgyis felszáll a rózsaszín köd és a csaj meglepve tapasztalja majd, hogy rágod a körmöd és nem borotválkozol elég gyakran és amúgy is kicsi a farkad. Egy felnőtt nő úgyis tudja, hogy nincs olyan pasi, akinél ne találna "jobbat", de ha képes egy férfit a hibáival együtt is elfogadni, akkor nem fog a "jobb" után futkosni, hanem megállapodik veled.
2018. márc. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
95%
Az pozitív, ha tudja, mit akar. De én attól még nem fogom akarni őt. Banális példa, de játszhatja a janit, ha mellette dohányzik, nem fogom azt hinni, hogy nincs ennél jobb.
2018. márc. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
91%
#10: még egyszer kérdem: de mire jó ez? Mi a célja annak, hogy egy embert egy alárendelt, alsóbbrendő lénynek tekintesz és a manipuláció érdekében a saját személyiségedet is feláldozod? Hova vezet ez? Oké, megdugsz néhány ilyen alávaló, szánalmas, befolyásolható lényt. Ettől jobb lesz? Mi marad belőled ezek után?
2018. márc. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
94%
Alárendeli magát a pasi dominanciájának... atya ég! :D Mennyi IQ alatt csajoztok ki??
2018. márc. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
#13 Dehogy tekintem annak. Manapság egy nőnek az élet nagyon sok területén kell erősnek lennie, de a szerelemben, párkapcsolatban még a hagyományos elvet vallják, hogy szeretnének gyenge nő lenni egy erős férfi karjaiban. Te valamiért túl sok negatívumot látsz ebbe az egészbe, pedig én csak a hódítás alapjait vázoltam fel: a férfi erős, magabiztos, hódító, hordja a nadrágot, és mindezektől a nő elgyengül, majd szerelmes lesz. Ez így van, amióta világ a világ.
2018. márc. 29. 11:45
 16/28 anonim ***** válasza:
91%

Elég maradi a gondolkozásod. Ez már a 21. század. Egy egészséges kapcsolatban nincs alá-fölérendeltség, hanem egyenlőek a felek. Ez a csajozási módszer amit leírtál maximum azoknak a nőknek jöhet be, akiknek nincs önbizalmuk, önbecsülésük, ezért azt hiszik az ilyen barmoknál jobbat nem

találhatnak.

2018. márc. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
26%

Ezen felül még azt is prezentálnod kell, hogy vastagon leszarod, hogy van-e vagy nincs-e, pontosabban, hogy ő van neked, mert, ha nem teszed, akkor ő fogja ezt csinálni veled és ezzel játszmázni.

31/f

2018. márc. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
87%
Nem vagyok mindenben egy ász, nincs nálam az összes adu, de úgy élem az életem, hogy ha virítani kell akkor viríthassak. Így érzem jól magam. Olyan helyzetekben, ahol megmutathatom ki vagyok én, mennyit érek, mekkora jó vagyok egyszóval belefeledkezve kiteljesedhetek. Ilyen helyzetekben nem az pörög az agyamban, hogy ki a dikkmá a gáton, hanem hogy roppant elememben vagyok és élvezem. Nem fogok véresen komoly drámatagozatra vagy kóruspróbákra mászkálni csajozni, ahol a humorizáláson, az öniróniámon kívül nem marad semmim. Soha nem voltak párkeresési problémáim. Ha van valaki aki tetszik, jól elbeszélgetünk és szingli vagyok akkor hajrá.
2018. márc. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
47%
Megmosolyogtat, hogy mennyire a manipulációt vélik felfedezni ezen dolgok mögött. Pedig, annyi jó szakember van, aki a munkájának él, annak amiben jó. Ügyes benne és imádja. Ez pedig imponál a "gyengébbik" nemnek. Nem kell ehhez manipulálni. A kérdező egy szóval nem említette de még csak utalni sem utalt arra, hogy vetíteni kell. Arnold Schwarzenegger is hol csajozott? A kondiban meg a forgatások alatt. Meg ahol elő lehetett adni magát. Nem ment el egy egyetemre játszani az agyát ahol a kutya nem kíváncsi rá.
2018. márc. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
34%
Aki pedig azt gondolja, hogy egy kapcsolatban nincsenek alá-fölérendeltségi viszonyok annak irreális a képe. Hogyne lennének. Csak ez nem feltétlen egyetemleges, illetve univerzálisan mindenre kiterjedő hierarchikus viszonyt feltételez, ahogyan évszázadokkal ezelőtt. Ő ehhez ért, a másik ahhoz. Neki ebben van nagyobb igénye az útmutatásra, a másiknak abban. Ennél a távkapcsoló, annál a Zündschlüssel.
2018. márc. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!