Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ez lenne egy nő meghódításának az alapszabálya?

Figyelt kérdés

Az okosok azt mondják, annyi a titok, hogy be kell bizonyítanod a nőnek, hogy nálad jobbat nem fog találni, te lennél számára a legideálisabb partner. És ha ezt te elhiszed magadról és magabiztosan prezentálod neki, ő is el fogja hinni. Innentől kezdve meg már ki van kövezve a sikerhez vezető út.


Tényleg ez lenne a csajozás kvinteszenciája, sava-borsa? Jól beszélnek a csajozás nagyágyúi? Ti egyetértetek ezzel, ill. mit gondoltok erről, mennyire állja ez meg a helyét?



2018. márc. 29. 09:32
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

5-ös jól leírta. De inkább azt mondanám ez az EGYIK alapszabálya. Nem kell továbbá azt gondolnod, hogy te vagy neki az ideális. Ez inkább nevetséges. De azt gondolnod kell valóban, hogy BŐVEN ELÉG JÓ vagy neki.


Az is kell, hogy valóban úgy is viselkedj vele. Tudd, hogy mi a szeretetnyelve és figyelj rá legalább nagyjából.


A nők különböznek, egyiknek fontosabb ez a fajta magabiztosság másiknak kevésbé, de eléggé igaz mindegyik nőre. Úgy tapasztaltam, hogy nem az intelligenciától függ a mérték, hanem inkább attól. hogy milyen az apja. Nézd meg az apját és látni fogod kit tekint ideális férfinak. Vagy olyat mint az apja, vagy ritkábban és csak egyes szempontokból az apja ellentétét.

2018. márc. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
94%

#15: Oké, akkor ezt te egy kezdeti taktikának tekinted, ami segít gyorsan és hatásosan előremozdítani az ismerkedést és elindítani a párkapcsolatot, ha jól értem. De akkor valamikor ezek után jön egy pont, amikor véget vetsz ennek a lélektelen manipulációnak, és elkezded valóban megismerni a lányt és valóban megmutatni neki magadat? Mikor és hogyan lehet megtenni egy ilyen lépést és ez vajon hogyan veszi ki magát?

Az alapvető kérdésem továbbra is áll: oké, ez egy jó eszköze a hódításnak (talán az, ez most mindegy). De mi lesz a hódítás >után<?

Nem kötekedni akarok, ne érts félre, tényleg kíváncsi vagyok, hogy ezt hogyan képzelik el mások.

2018. márc. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
#22 Nézd, erre azt tudom írni, hogy ismerkedéskor mindenki a jobbik énjét mutatja. A NŐK IS. Ne akard a nőket úgy láttatni, hogy náluk ilyen nincs, az ő lelkük hótiszta és isteni, csodás, hibátlan lények. A férfi a "széptevést" alkalmazza(ez a szó sem véletlenül került a köztudatba), de a nő sem mutatja ebben a periódusban, hogy esetleg hisztis, házisárkány, féltékeny, prűd, lusta, nem boldogul egy háztartás elvezetésével, utálja a virágokat, de udvariasságból elfogadja, stb., hanem akkor derül rá fény, ha már összejöttek, és pláne, ha már össze is költöztek. Ismerkedéskor MINDKÉT FÉL taktikázik, nem adjuk teljesen magunkat. Ha el akarunk érni egy célt, akkor stratégiákat alkalmazunk. Ha rendszeresen olvasod az itteni kérdéseket, biztos feltűnt, hogy sokban arra panaszkodnak, hogy a párjuk nagyon megváltozott, már rá sem ismernek. Ha tetszik, ha nem, bizonyos mértékű színészkedést mindkét fél bevet ismerkedéskor, mert jó benyomást akarunk kelteni a másikban. És ezt meglovagolva lehet aztán a dolgot tovább folytatni.
2018. márc. 29. 13:13
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ha színészkedésnek gondolod, akkor ez rossz, mert le fogsz bukni, maximum ha dugni akarsz csak, addig jó. Ha viszont tényleg eszerint akarsz tartósan viselkedni, csak az elején színészkedés kicsit, mivel nem a természeted, akkor ez jó dolog. Ez pontosan a tanulás folyamata, először erőlteted, aztán tényleg úgy kezdesz viselkedni ahogy az ideális partnere. Persze csak addig, amíg nem fordulsz ki ki magadról, hanem egyetértesz az ideális képpel.
2018. márc. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem csak magát kell adnia, mondjuk az legalább kéznél van. Minek a bizonyítgatás, ha valaki nem önmaga,és csak a hódítás miatt "játszik" ? Előbb-utóbb úgyis lehullik az álarc!Légy önmagad!
2018. márc. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, hogy nem olvastam el az előttem szólók véleményét. Nem akartam, hogy befolyásolják az enyémet. Mindazonáltal, ígérem, hogy a válaszom után el fogom olvasni mindenkiét.

Ahhoz, hogy tisztán láss, kérdező, most is a természetben kell körülnézni. Bármennyire kapálóznak ugyanis sokan, hogy hú, nem vagyunk állatok, az évmilliós törvények ugyanúgy vonatkoznak ránk most is, mint párezer éve.

Nézzük meg tehát, mi történik Evolúció bácsi vegykonyháján;

Mit csinál egy hím? Elhiteti a nősténnyel, hogy ő a legfa5zább csávó kerek e világon, és ő, csakis az ő génjeit érdemes továbbörökíteni. Minden állatfajnál másképp tesz ezt, de a cél mindig ugyanaz. A hím szövőmadár mesteri fészket épít, azzal csalogatja a tojót. A páva hatalmas faroktollait tárja szét. A hím ráják versenyre kelnek, melyik tud a legmagasabbra kiugrani a vízből. A kaméleonok a színváltoztatás gyorsaságával bizonyítják rátermettségüket. A szarvasbikák lepofozzák a színtérről a riválisokat. A hím halak is nászruhát öltenek (lásd pl dorozsmás keszeg, szivárványos ökle, tüskés pikó, stb) és násztánccal biztatják az ikra lerakására az ikrást. A rovarok világában is a hímek versengenek, nekik kell bizonyítaniuk hanggal, színnel, birkózással, vagy élet-halálharccal, hogy ők a legjobbak.

Tehát MINDENHOL azt látjuk, hogy ez a hím dolga.

Az embernél sincs ez másképp. A szerelem voltaképpen az utódnemzés céljából alakult ki nálunk. Szerelmesek pedig abba leszünk, aki valamely tulajdonságával kiemelkedik a szürke tömegből.

A nők szépségükkel operálnak, ezernyi trükköt vonultatnak fel, hogy felkeltsék a figyelmünket. A pasik egyéb úton-módon - leginkább szép szavakkal - kénytelenek bizonyítani az életrevalóságukat. És tény, hogy ha megtanulják, mit szeret hallani egy nő, sokkal nagyobb eséllyel indulnak neki a társkeresésnek, mint tapasztalatlanabb társaik.

2018. márc. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Nos, elolvastam a válaszokat, és azt kell mondjam, kérdező okfejtése áll a legközelebb a valósághoz. Abban helyesbítenék, hogy hosszú távon nem elég elhitetni, hogy te vagy a legjobb, hanem valóban azzá kell fejlesztened magadat. Hamar lehull ugyanis a hályog, elillan a rózsaszín köd, és akkor teljes valódban lát a párod.

Ez a "legnehezebb" a házasságban is. Évtizedek múltán nincs széptevés, nincs ámítás. Lát téged a partnered gyengének, elesettnek, betegnek, erőtlennek, gyűröttnek, hisztisnek, dühösnek, magadból kifordultnak. És neked mindezen hibáiddal együtt kell számára a legjobbnak lenned! Olyannak, aki a legjobban belesimul az ő öntőformájába. Ismerned kell tehát a párod minden igényét, minden aprócska elvárását, és vagy változtatni ezeken, vagy neked változni jó irányba.

2018. márc. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

#23:


Eszem ágában sincs a nőket vagy bárki mást idealizálni, nem erre akartam utalni.


Persze, ismerkedéskor általánosan elterjedt a színészkedés, bár én nem hiszem, hogy elkerülhetetlen.


>Ha rendszeresen olvasod az itteni kérdéseket, biztos feltűnt, hogy sokban arra panaszkodnak, hogy a párjuk nagyon megváltozott, már rá sem ismernek.


Igen, de pont ez mutatja, hogy mennyire káros a színészkedés meg a tudatos taktikázás. Pont ezért furcsállom, hogy ha ennyire nyilvánvaló, hogy (többek közt) a kezdeti színészkedés silány, félresikerült kapcsolatokhoz vezet, akkor miért a színészkedés tökélyre fejlesztését tekinted jó megoldásnak. Miért lenne jó "meglovagolni" ezt a jelenséget (már ha kapcsolatot és nem futó kalandokat keresel)?


Én épp az ellenkezőjében látom a megoldást. Nem taktikázunk, nem színészkedünk, hanem az elejétől törekszünk arra, hogy valós képet adjunk magunkról és valós képet alkossunk a másikról. Szerintem erről kéne szólnia az ismerkedésnek, mert a széptevés csalódáshoz vezet.

2018. ápr. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!