Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem megy az ismerkedés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem megy az ismerkedés, esélytelen a pártalálás számomra, mindenki elutasító velem szemben, van értelme az életnek?

Figyelt kérdés
Semmi más nem tesz boldoggá. Egyéb gondjaim is vannak, ez a jéghegy csúcsa...

2018. márc. 29. 16:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Van.
2018. márc. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha semmi más nem tesz boldoggá, akkor nincs.
2018. márc. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Mert párral szerinted lesz értelme?
2018. márc. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#3

Igen, az hiányzik csak az életemből.

2018. márc. 29. 17:02
 5/11 anonim ***** válasza:

Mi ez az önsajnáltató kérdés?

Ne már...

2018. márc. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Diavolino44 ***** válasza:
40%
Ezt most nem ertem egyszer azt irod, hogy ez a jeghegy csucsa egyebb gondjaid is vannak utana megazt, hogy csak egy tars hianyzik az eletedbol. A ketto uti egymast.
2018. márc. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Próbálj valami egyediséggel kitűnni a többiek közt:).
2018. márc. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Legyél páva a sok pulyka között vagy kis kakas a szemétdombon. :D
2018. ápr. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi az a jéghegy csúcsa?
2018. ápr. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem csak ez nem megy, hanem semmi sem. Addig nem kifejezetten szeretnék barátőt, még nem tudok valamit felmutatni az életben, pedig nem fogok tudni, mert ehhez hülye vagyok. Ha nem mutatok fel semmit, akkor meg nem lesz barátnőm. Ha tudnék felmutatni, akkor sem lenne, mert marhára nem tudok ismerkedni. Egyátalán nem értek a többi ember nyelvén, hát még a lányokén. Szerintem az én életem értelme, hogy megmutassam másoknak, hogy ilyen is van, ilyen szerencsétlen embernek is kell élnie. Továbbá vegyék az én életem elrettentő, de még véletlenül sem követenedő példának.
2018. ápr. 4. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!