Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem talál férfit sok nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem talál férfit sok nő és fordítva, sok nő férfit? Tömegek panaszkodnak mindkét nemnél. Akkor?

Figyelt kérdés

Oké, hogy nem arról szól, hogy "csak legyen valaki és kész".


De hány ember nem talál magának párt. Férfiak tömege és nők tömege panaszkodik.

Hol keresgélnek ezek?



2013. okt. 17. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinek irreális elvárásai vannak. Azoknak is akik azt mondják, hogy ez nem így van. A médiában a fejükbe sulykolt ideál alapján próbálnak választani, és az alapján ítélnek. A probléma hogy ez egy torz, és hazug kép.
2013. okt. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert az internetet böngészve siránkoznak, ahelyett, hogy elmennének ismerkedni élőbe valahova.
2013. okt. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Cáfolom az első két előttem szólót. Egyszerűen egy zárba egy kulcs illik, és a vastelepen mindezt nehéz elsőre összeegyeztetni. Én legalábbis ezzel nyugtatom magam.
2013. okt. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez esetleg saját vélemény, nem cáfolat.

Én is csak a saját véleményem írtam, nem cáfoltam semmit.

2013. okt. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyszerűen piszok nehéz olyan partnert találni akivel tényleg összepasszol az ember.


Nekem 5 évig tartott. Össze se tudom számolni hány pocsék randin voltam túl, mire sikerült.


Volt pár rövidebb kapcsolatom is . Bár inkább csak próbálkozásnak nevezném a legtöbbet.


Mire megtaláltam azt a férfit akivel úgy éreztem le tudom élni az életemet, 24 éves lettem. Nehéz volt, de azért nem lehetetlen.


Én úgy gondolom, nyitottnak kell lenni. pl ha valaki nem próbálta az internetes társkeresőt, akkor próbálja meg. Nekem ez hozta meg a sikert. És még mielőtt valaki azzal jönne, hogy a neten mindenki hazudik, hát megsúgom, hogy élőben ismerkedésnél is ugyanúgy hazudhat bárki, ahogy neten.


27/N

2013. okt. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!