Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire befolyásolja egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire befolyásolja egy férfi pártalálását az, hogy van túlsúlya, nagyobb darab ember?

Figyelt kérdés

Van aki azt mondja, hogy egy túlsúlyosabb férfinek nehezebb szerelmet találni, van aki azt, hogy vannak olyan lányok/nők akiknek ez bejön.


Nőktől kérdezném, ti hogyan reagáltok, ha egy "husisabb" férfi próbál közeledni? Befolyásol az alak?



2017. aug. 27. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:
tedd össze a két infót, amit leírtál : husisabban nehezebb párt találni, de azért lehet, mert van akinek bejön
2017. aug. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen. Én is kövér voltam, és addig nem is álmodtam kapcsolatról. Direkt azért szedtem össze magam, hogy joggal keressem azt, aki tetszik.
2017. aug. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nehezebb a pártalálás. Nekem mondjuk nem jön be. Teljesen kizáró ok.30/n
2017. aug. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!