Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizonytalan vagyok, nem tudom, van értelme, hogy próbálkozzak vagy nincs?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit táncoktatáson ismertem meg. Tulajdonképpen én sem ismertem senkit és ő sem. Pár táncóra után hazavittem autóval. Amikor beszélgetek vele vídámnak tűnik és mintha keresné a társaságomat. Facebookon ráírtam egy párszor de mindig tőmondatokban válaszolgat. Ez egy kicsit elgondolkodtat, nem tudom eldönteni, hogy tetszem-e neki vagy sem. Sajnos az elkövetkezendő három hétben nem lesz táncóra, de én szeretném elhívni egy randira...és hát ebben az esetben csakis facebookon van rá lehetőségem.

Sajnos hajlandó vagyok túlagyalni az egészet, ezért lenne szükségem egy objektív véleményre is. Nem szeretnék túl nyomulós lenni.


Én 28 éves vagyok, a lány 21...kicsit a korkülönbség is eltántorít. Egy 26-28 éves lánnyal nem hezitálnék ennyit.


2018. márc. 29. 22:49
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez olyan hogy ha nem próbálod meg akkor nem fogod tudni.

Ráírsz és megmondod hogy szeretnéd ha eljönne veled inni/enni vagy csinálni valamit.

2018. márc. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Most akkor valójában az a probléma, hogy 21 és nem 26-28 között van?
2018. márc. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem, nem értetted meg a prblémát, csupán kiragadtad az utolsó mondatot az egészből.
2018. márc. 29. 23:15
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
WTF? 7 év az még semmi.:D
2018. márc. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Pedig nekem ebből nagyon az jött le, mert azt írtad, hogy ha 26-28 éves lenne, akkor nem hezitálnál annyit, amiből aztán arra következtettem, hogy most azért vagy bizonytalan, mert fiatalabb. De szerint probálkozz nála, hívd el randira, nem veszítesz vele semmit.
2018. márc. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
72%
21 éves? Ő még csak egy tapasztalatlan kislány, akinek még hosszú évekig fog fejlődni a személyisége. Nem tudnék komoly párkapcsolatot elképzelni vele.
2018. márc. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én kérek elnézést ha nem voltam egyértelmű. Az a mondat arra utalt, hogy egy 26 éven felüli lány már másként kezeli a fiúk nyomulását, nem veszi zokon ha rámenősebb vagyok. Ellenben egy 21 éves félénk lány könnyen megijedhet és tolakodásnak venné az egész helyzetet...gondolom.
2018. márc. 29. 23:38
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem igazából ez nem életkortól függ, hanem sokkal inkább a személyiségtől, meg aztán 21 éves, vagyis már nem tini lány, nem is kéne őt így kezelned. Szóval azzal, hogy megszeretnéd jobban ismerni és esetleg randira hívod, még nem vagy nyomulós.
2018. márc. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A lány komoly és visszahúzódó. Valójában én is simán letagadhatnám, hogy 28 éves vagyok...gondolkodás szempontjából is maximum 25. Ne értsetek félre, van munkahelyem, a saját lábamon állok de még szeretek néha bulizgatni (sajnos már egyre ritkábban).
2018. márc. 29. 23:50
 10/10 anonim ***** válasza:
45%
Aha, nem sok a 7 év, csak nem ebben a korban. 21 éves még bőven tinilány/gyerek, szóval ne várj a dologtól sokat, dugira max jó lesz. Írj neki, legfeljebb elutasít...
2018. márc. 30. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!