Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártam egy lánnyal kb 3 hetet, de azelőtt is sokat taliztunk. Ez kb 2 hónapja történt. A szakítás közös meg1ezés alapján történt, nem törődtünk eléggé a kapcsolattal...barátok maradtunk. Van értelme, hogy újra próbálkozzak?

Figyelt kérdés
Neki azóta van barátja de mindenki azt mondja, hogy nem vmi fényes a kapcsolatuk és hamarosan vége szakad. Majdnem (majdnem=1-2 barátnője) senkinek sincs jó véleménye a lányról, de én mégis szeretem. Nem tudom ha Ő még érez valamit irántam, sztetek van értelme, hogy újra próbálkozzak? Vagy mi a véleményetek erről az egészről?...lehet negatív is nem pontozok le senkit :P
2009. márc. 10. 15:46
 1/4 A kérdező kommentje:
Én 19 fiú Ő 16 lány
2009. márc. 10. 16:01
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Miért szakítottatok? Fennáll még az az ok? Ha igen - mitől fog megoldódni?
2009. márc. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Maradj mellette mint barát, és várd meg hogy kilépjen a kapcsolatbol. Lehet, hogy o masképp gondolja és jol mukodik neki az uj dolog. Vagy beszéljél vele és legyél oszinte mond el az érzéseidet akkor mindent le tuds zárni magadban. VAgy várjál rá turelmesen és támogazd mint egy barát és háta lesz ujra valami belole! VAgy járjál nyitott szemmel lehet talász magadnak valakit!
2009. márc. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmi értelme nem lenne...


25/f

2009. márc. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!