Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valakinél ott van FB-on,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinél ott van FB-on, hogy "kapcsolatban", de nincs odaírva, hogy kivel, az azt jelenti, hogy a partnernek nincs FB-profilja?

Figyelt kérdés

2018. márc. 31. 09:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen azt is jelentheti ,de azt is hogy nem akar ismerkedni,nem akar zaklatókat és ezért beállítja így az adatlapot . Meg az is lehet hogy a másik fél vagy mindkettő nem tartja fontosnak és jónak a magánéletük kiteregetését .
2018. márc. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a párjánál csak bizonyos emberek láthatják kivel van kapcsolatban, amiben te nem vagy benne. Így neked nem írja ki a nevet, csak hogy kapcsolatban. Attól még lehet, hogy az anyja, vagy a testvére látja, hogy kapcsolatban: xy-nal.
2018. márc. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
10%

Nekem is csak ennyi van kint, a többi magánügy, meg tudja, aki tudja...

De ennek ellenére sokan úgy nyomulnak mégis, mintha ez a státusz semmit nem jelentene. A csücsürítős főállású széplányokat még megértem, nekik ez piac, - de a többi nyomulós ostoba libát nem nagyon.

De nem okoz nagy lelki törést, néha jót röhögünk, hogy de hülyék.

(61F)

2018. márc. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%
Nőknél általában azt jelenti, hogy nem kérnek a próbálkozókból. Néha meg azt, hogy van pasija, de nem meri felvállalni, hogy kicsoda az.
2018. márc. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Olyat is láttam már, hogy ki volt írva, hogy "kapcsolatban xy-nal", aztán összevesztek és törölték egymást. Később kibékültek és újra ismerősök lettek, de nem taggelték be egymást a kapcsolati státusznál, ettől függetlenül együtt vannak.
2018. márc. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Esetemben a páromnak nincs FB profilja. Én is csak a kapcsolattartás meg pár fotós csoport miatt tartom még... maga a posztolgatás, stb annyira nem érdekel.

De akkor sem biztos, hogy kiteregetném, ha a páromnak lenne FB profilja. Egyszerűen magánügy. Aki közelről ismer, úgyis tudja, ki a párom, mert biztos említem, netán közös képet is mutatok, de FB-ra minek felrakni? Kell nekem kirakat kapcsolat? Közös fotók sincsenek fent. Mint mondtam, nem kirakatkapcsolat, nem mások előtt akarok villogni.


27/F

2018. márc. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen,valoszinu azt is...nincs mindenki fent.Fe azt is,h nem akarja,h tudjak ki..
2018. márc. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Kategória: Felnőtt párkapcsolatok
2018. márc. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Bocs elment.

Viszont en meg azokat nem ertem,aki egyutt elnek,megis egyedulallonak tuntetik fel magukat.Holott tobb kozos gyetek is van..

2018. márc. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9 az is felőfordul. Egyszerűen ilyenkor meghagyják a lehetőséget, hogy a szőke herceg fehér lovon kopogtathasson, és így van lehetőség cserélni rá a most meglévő pasit.
2018. márc. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!