Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolják azt az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják azt az emberek hogy egy kövér ember kövér embert akar?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért gondolják ezt az emberek egy kövér emberhez kövér ember való és egy kövér ember kövér emberhez is tud csak vonzódni.

Igen én egy elhízott férfi vagyok és van egy lány aki nagyon bejön de ő barátzónába tett.

Ez a barátnő Elhatározta hogy kerít nekem egy barátnőt ezért bemutatott egy barátnőjének érdekes módon ő is nagyon el van hízva. Ez szerintem baromi nagy sértés miért gondolja hogy attól hogy én kövér vagyok nekem is a kövér nők jönnek be, nem, nekem a vékony csinos lányok az esetekben


2018. márc. 31. 09:12
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
88%
A kövér ember nem kövért akar, csak reálisan felmérve ennek a két tábornak van egymásnál esélye kapcsolatot kialakítani.
2018. márc. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
95%
Nem azt gondolta, hogy neked ők jönnek be, hanem azt, hogy náluk van esélyed.
2018. márc. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
97%
Kit érdekel mit akarsz?! Ez jut neked ,becsüld meg és ha nem tetszik a kövér lány ,akkor fogyózz.Örülj ,hogy egyáltalán valaki vette a fáradtságot és segít a párkeresésben és bemutat valakinek! És ne tedd fel sokadszorra ugyanazt a kérdést mert attól se fogysz le és a vékony lányok se fognak rádgerjedni.
2018. márc. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Ugyan már egyes ne viccelj rengeteg olyan elhízott férfi van akinek vékony csinos barátnője van. Azért mert a férfi jófej humoros, Ja és egyáltalán nincsen pénze az ilyen férfiaknak
2018. márc. 31. 09:19
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szerezz egy ilyet, mire vársz? :D
2018. márc. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
73%

51 kilo vagyok es rohadt meglepo, de nem a kover fiuk jonbek be.

Pontosabban taszitanak.

2018. márc. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
5. Egyszer már volt ilyen, azt beismerem hogy borzasztó nehéz de sikerülhet
2018. márc. 31. 09:26
 8/30 anonim ***** válasza:
90%

Kèrlek, ne sèrtődj meg a vàlaszon, mert nem bàntàsnak szànom.

1. A vèkony làny, aki csinos ugyanúgy egy helyes, csinos fièrfit szeretne. (Vannak kivètelek, de èn a nagy àtlagra èrtem.)

2. Ha vki elhìzott az maga utàn von több feltètelezès: egeszsègtelen tàplàlkozàs, mozgàsszegèny èletmód. Ezt nem lehet vagy nehezen összeegyeztetni azzal, ha vki egeszsegesebben èl. (És most hiàba írjuk, h de mert majd az elhízott fèl megvàltozik balblabla ez kb 200 esetből 1.)

2018. márc. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ne barát-barátnő szervezzen randit, hanem te magad találkozz azzal, akivel jónak látod.
2018. márc. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
75%
Miért gondolják az elhanyagolt, túlsúlyos emberek, hogy nekik csinos, karcsú, egészséges életmódot folytató pár jár?
2018. márc. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!