Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok! Melyik a rosszabb, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Melyik a rosszabb, ha kiderül a pasiról, hogy szűz, vagy ha az derül ki, hogy prostihoz járt?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok és nincs sok önbizalmam, emiatt nem igazán merek közeledni a nők felé, illetve nincs is akit szeretni tudnék. Eddig nem is voot kapcsolatom.


Annyira nem vagyok rágörcsölve, igyekszem több önbizalmat szerezni, még hs nehezen is megy és remélem egyszer megismerek valakit akit tudok szeretni.


Mivel számomra fontos az érzelmi kapcsolat is, nem csak szexre vágyom hanem szerelemre. Viszont az egyik haverom rá akar dumálni, hogy menjenk prostihoz, legalább lesz tapasztalatom.


Viszont szerintem ez rosszabb mint szűznek kenni, nagyon taszító számomra az egész.


Szerintetek melyik a jobb?


2018. márc. 31. 15:28
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
52%
A prosti rosszabb.
2018. márc. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
52%

A fő kérdésben azt kérdezed, melyik a rosszabb, a kis kérdésben pedig, hogy melyik a jobb, remélem ezek után el tudsz majd igazodni a válaszokon :D

A prosti ezerszer rosszabb, főleg húszévesen, jól látod.

2018. márc. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
51%
A barátom elmondta, hogy szűz (pedog idősebb volt nálad akkor) amikor megismerkedtünk éa nagyon pozitív volt, hogy bízott bennem. Azóta is együtt vagyunk. Ha prostinál járt volna, nem jöttem volna vele össze. Engem ez kiábrándít, szüzesség nem gond.
2018. márc. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
50%

Prosti nem rosszabb, hanem az a rossz.

Ha rosszabb, az azt feltételezi, hogy szűznek lenni rossz. Nem az. Qrvázni rossz.

2018. márc. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:
#2 Igaz, elírtam, bár szerintem el fogok tudni igazodni.
2018. márc. 31. 15:36
 6/51 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A haverom meg vam győződve, hogy semmi gond nincs azzal, ha valaki kurv**zni jár, igaz ő azt is mondja, hogy egy nőt meg kell bámulni, ha bejön, lehetőleg a legfeltünőbben. Ő simán egy csaj után fordul, és végigméri.
2018. márc. 31. 15:41
 7/51 anonim ***** válasza:
28%
Nem írta el a kérdező, csak tudatalatt tudja a választ, azét fogalmazott így. Ill. lehet az az opció, h tudatosan használja/cseréli a szavakat, h befolyásolja a válaszokat, de ez utóbbit kétlem.
2018. márc. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
48%

Tapasztalatod a folyamatos gyakorlás során lesz.

A prosti élményt ad, nem tapasztalatot.


Ha meg taszít akkor ne tedd meg. Te életed

2018. márc. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
66%
A prosti akkor is nyögni fog, ha szrul csinálod, mert ezért fizetsz neki. Szeretkezni nem fogsz tudni jobban tőle.
2018. márc. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
44%

Mindenképp a prosti a rosszabb, főleg ennyire kis fiatalon.

A szüzességre csak kb. 25 éves kor felett vonnám fel a szemöldököm.

2018. márc. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!