Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 feletti korosztálynál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 feletti korosztálynál mennyire lehet sikeres az az ismerkedési forma, ha leszólítanak egy kutyát sétáltató nőt/férfit?

Figyelt kérdés
Mit lehet az alap kutyás kérdésen kívül, hogy megsimogathatom-e kérdezni az elején? Van realitása ennek az ismerkedési formának?

2018. márc. 31. 16:24
1 2
 11/16 Antid Oto ***** válasza:
Attól függ, hogy a kutyát vagy a gazdáját szeretnéd megismerni.
2018. márc. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

A 'megsimogathatom' vicc nagyon béna, gyerekes és enyhén creepy. 12-13 éves koromban kezdtem el kutyát sétáltatni, már akkor sem volt vicces.

Amúgy valakinek biztos bejön, én speciel nem szeretem ha a kutyám zaklatják, és szerencsére ő sem, szóval senki sem fogja megsimogatni. Meg ha kiviszem, akkor már rá akarok figyelni.

2018. ápr. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Ha a kutya jön oda barátságosan az utcán póráz nélkül a lábunkhoz, akkor sem illik megkérdezni, hogy megsimogathatom-e?
2018. ápr. 2. 22:32
 14/16 anonim ***** válasza:
Velem sajnos nem ismerkednek így,mert mindig leszólják a kutyámat,mert nagyon pici szobacirkáló.
2018. ápr. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
A nagyon pici kutyák is kutyák. Csak olyan kis cukik. Ha városban élsz, akkor téged is leszólíthatnak miatta sétáltatás közben.
2018. ápr. 12. 12:54
 16/16 anonim ***** válasza:

Akár nagyon is sikeres lehet.

Az én kutyám is nagyon barátságos, bárkihez odamegy, hogy simogassák, ha valaki szereti a kutyákat, kb 50 kérdés fel tud tenni ami a kutyára vonatkozik.

Uh hajrá!

2018. ápr. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!