Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes egyedül elmenni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes egyedül elmenni egy melegbárba?

Figyelt kérdés

Több éve egyedül vagyok, de nem tudom, hogy elmenjek-e egyedül ismerkedni, amúgy se vagyok mindig ilyen társasági kommunikatív állapotban, meg egy szál magamban megjelenni bármilyen szórakozóhelyen/buliban olyan... ciki.

Érdemes elmennem szerintetek?

Egyedül milyen kérdéssel nyissak egy vad idegen felé?



2018. márc. 31. 22:56
 1/2 anonim ***** válasza:
75%

Ahogy gondolod! Ha a saját nemedhez vonzódsz, nem gátol meg benne senki ;)

F.

2018. ápr. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én is gondoltam ilyenre, de egyedül mintha nem olyan lenne egy bárban, buliban, vagy bárhol megjelenni. Vagy nem tudom hogy vadidegenek felé hirtelen mivel nyissak vagy hogyan. Már arra is gondoltam, hogy egy idegen városba elmegyek egy napra és ott ismerkedek, hátha az ismeretlenség miatt valamivel másabb lesz.
2018. ápr. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!