Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan viselkedjen egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjen egy nő hogy a normálisabb értelmesebb férfiakat vonzza be?

Figyelt kérdés

Volt pár elég megalázó és kalandos kapcsolatom az utóbbi egykét évben és egy ideig a férfiakat hibáztattam miatta. El mentem pszichológushoz és egy idő után arra jutottunk, hogy inkább bennem lehet a hiba, hogy engem az ilyen 'rosszfiúk' vonzanak. Azt hittem, hogy ez vonz, de nagyon úgy fest, hogy tévedtem mert kapcsolatban viszont borzasztó velük együtt lenni. Persze izgatóak sok szempontból, de nem igazán érzem magamat embernek mellettük :S


Szóval eddig főleg szórakozóhelyeken meg bulikban ismerkedtem és a közvetlenebb közelemben is ilyen pasik vannak mit kellene szerintetek elsőként megváltoztassak, hogy normálisabb férfiakat vonzzak be magamhoz ? Nem vagyok egyetemista, sajnos fiatalabb koromban nem igazán vettem komolyan a tanulást ezért nem hiszem hogy felvennének max ha újra érettségiznék de az meg elég nehéz.


Köszi aki normálisan válaszol :P

22N



2016. márc. 7. 21:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Visszafogottság, részletes levelek, helyesírás... Érzékenység, melegszívűség, rendesség, figyelmesség és jó reagálás ugyanezekre.
2016. márc. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

normálisan és értelmesen.

:D

nekem is szórakozóhelyről került ki a két exem, illetve a mostani barátom. (hosszútávú kapcsolatok voltak)

nem lehetetlen ott sem párt találni.

2016. márc. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 mikeXxX ***** válasza:
65%
Szerintem szórakozóhelyeken legtöbbször csak arra keresnek a férfiak nőt talán interneten pár levélváltás után néha többet látsz aki talán nem egyből arra akar kitérni .
2016. márc. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem menj könyvtárba :)
2016. márc. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

tanulj meg fozni elso lepes

Olvass konyveket online hireket keress egy tartalmas hobbyt

fejleszd magad

Kezdj el szerenyen oltozkodni ne arulkodjon rolad hogy kilora mernek.

legy visszafogott jarj ertelmes helyekre pl comedy vagy zene club stb.vegezz soc munkat ingyen csatlakozz a green peachhez stb stb

ha magadon dolgozol bevonzod majd a hasonlo ferfiakat nem kell ahoz egyetemre jarni vannak kozepfoku tiszteseges emberek ferfiak is boven

Ha magadon dolgozol

2016. márc. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Vedd emberszámba a férfiakat. Velem elég gyakran előfordult, hogy a nők erre képtelenek voltak mivel ocsmány vagyok és alacsony.
2016. márc. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
52%

Nem akarlak megbántani kérdező, de eléggé egyszerű ember lehetsz, mint a faék. A megfogalmazásból is kiérződik ez. Nem az a tudatos fajta nő vagy, aki képe a szellemi szintet is megütni, amit egy igazi férfi elvár és nyújtani tud. Eleve bulikban és szórakozóhelyeken ismerkedsz. Ez azért valamit jelent. Nem az értelmesebb körökben mozoghatsz.


Van egy mondás: "Zsák a foltját, vagy hasonló a hasonlóval." Amilyen vagy, olyat vonzol be.

2016. márc. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

7-es ez nem igaz. Az okos, egyetemet végzett pasik közül sokan magányosak és nekik is gondot okoz a párkeresés.

Azt tanácsolom ne elsősorban a kinézetre, divatos márkás dolgokat keress egy férfiban, hanem aki átlagosabb azzal kezdj el beszélgetni. Járj el konditerembe, uszodába, valami egyesületet válassz pl ijászat, lovaglás, gyaloglás ahol mindig ugyanazokkal tudsz találkozni. Járj el könyvtárba, iratkozz be angol nyelvvizsga előkészitőre. Járj el természetjáró turákra, sielni, könyvtárba. Iratkozz be valamilyen informatikára..ilyen helyeken elő szoktak fordulni intelligensebb pasik is. Kezdj el velük beszélgetni, mert elég gátlásosak és ha nem kezdeményezel akkor nem fogsz egyikkel se megismerkedni. Nyugodtan mond meg amelyikkel beszélgetsz hogy kisérjen el valami programra.. nem mindegyik mer kezdeményezni.

2016. márc. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 ~OnLány~ ***** válasza:

Egyszerűen csak ismerkedj,ne pasizz,ismerkedj!

Nem lehet bevonzani a cuki,normális fiúkat.Van,hogy kinézetre annak tűnik egy srác,aztán mikor megismered,kiderül,hogy egy bunkó.


Akár szórakozóhelyen,akár egy kávézóban.

Én nem hiszem,hogy számít,hogy ki hova jár.Én is megfordulok sok helyen és attól még normális és kedves lány vagyok.

De a 8. válaszoló szépen lerírta,hogy hol próbálkozhatnál.

2016. márc. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Még egy ilyen tanulatlan pi-csa is lufitestű akadémikus playboyok után áradozik. Az életben nincsenek Tony Starkok.
2016. márc. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!