Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, hölgyek ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hölgyek ha egy férfi nagyon csúnyan a lelketekbe Tipor (megcsalás egyebek) miért nem kerestek egy normalisabb, Rendes pasit, hanem inkább továbbra is ilyen beképzelt menő Manót kerestek aki ugyanilyen mint az exetek?

Figyelt kérdés
2014. dec. 2. 09:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Filléres nők, milliós igényekkel. :)
2014. dec. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha egy pasi csúnyán megbánt, kiteszem a szűrét, és a hozzá hasonlókat (nem külsőre gondolom, hanem jelekre amik arra utalnak hasonló lesz az elődhöz), messzire elkerülöm. Tehát már egy nő van, történetesen én, akire nem illik a kérdésed. :)
2014. dec. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
csatlakozom a második hozzászólóhoz. már ketten vagyunk:)
2014. dec. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, volt-e már szerelmes az, aki ilyeneket kérdez, de nyilván nem, mert dunsztja nincs az egészről.

Attól, hogy valaki rendes, még nem szeretünk bele, különben úton-útfélen, napjában többször szerelmesek lennénk a normálisabb szomszédtól kezdve a kedves munkatársunktól kezdve a segítőkész boltos fiúig.


Általában az ember abba szeret bele, akit több szempontból is vonzónak talál, akiben van olyan, ami nagyon meg tudja fogni és ez általában több külső és belső tulajdonság egyben.


Sajnos tényleg vannak olyanok elég sokan, akik folyamatosan hasonló típusokat választanak, ilyenkor jön a "minden férfi/nő szemét" tapasztalat.


A másik: attól, hogy még valakit sokan beképzeltnek tartanak, nem biztos, hogy nem fogja tisztelni, becsülni, szeretni a párját. Hány férfi ismerősöm mondta ezt annak idején a férjemre is, mégis jobban nem is választhattam volna.

2014. dec. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4-es már megbocsass de milyen Hülye vélemény hogy voltam e szerelmes?Szerinted...

A normalis nők irtak eddig ugy latszik,kivéreznek Téged,mert Te ugy tűnik kötekedni akarsz!

2014. dec. 2. 10:20
 6/7 A kérdező kommentje:
Javitas:Kivétel teged!
2014. dec. 2. 10:31
 7/7 anonim ***** válasza:

Az engem nem érdekel, hogy te normálisnak tartasz, vagy sem, hol érint az engem?

Bocs, de nehezen tudtam elképzelni, hogy lenne tapasztalata a téren olyannak, aki ilyen kérdést tesz fel. Mert ha van, akkor tudod, hogy ez nem úgy működik senkinél, hogy kiválasztok valakit úgy, hogy na, ő normális, most gyorsan beleszeretek.

2014. dec. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!