Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, alacsony pasinak adnátok esélyt, ha meglátnátok, hogy ilyen háza van?


2018. ápr. 1. 17:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Nem, de nem az alacsonyság miatt, hanem mert nagyképü alak.
2018. ápr. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
69%

Bocsi, van lakasom, es nem csipem azokat a phaszokat, akik penzzel akarnak not venni, ami nincs is nekik. Kb. 5x tobbet keresek. Mint te.

Almodj csak. Miert jo NEKEM, hogy NEKI milyen haza van?

2018. ápr. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
28%

Egyenesen undorodnának tőle!!!

Készülj a leggusztustalanabb álszent válaszokra.

2018. ápr. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
62%
Nálam nem kell kacsalábon forgó palotával menőzni, ha egyébként minden rendben van, csak a házával senki nem tud lenyűgözni, ha egyébként nem passzolunk össze.
2018. ápr. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
57%
Nem. Nem tudnám állni egy ekkora ház fele rezsijét, nekem pedig fontos, hogy egy kapcsolatban egyenlő felek legyünk. Ha meg amúgy sem tudok vonzódni hozzá (akár belső, akár külső terén), akkor meg egyébként is mindegy, milyen háza van.
2018. ápr. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
81%
Nem tartom magam ennyire felszínesnek, hogy valakivel csak azért összejöjjek, mert szép háza van, meg pénze stb., és nem is ilyen alapon adok valakinek esélyt.
2018. ápr. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
24%
Hát attól függ, mennyivel alacsonyabb nálam, és hogy mennyire édes a személyisége, és hogy egyébként mennyire jön be külsőt illetően is. Mert azért ha pl egy szerény sztár az illető, és közelinek érzem magamhoz a személyiségét is, meg külsőre is az esetem; akkor lenne esélye. De ha pl felvágóskodni akar, meg menőzni, hogy ő milyen gazdag, és ő ezt megteheti; és pl nem érzékelek nála belső értéket, ami miatt én tudnám őt szeretni, akkor fuccs neki.
2018. ápr. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%

Nem.

Önbizalomhiányos, ha a házával akar felszedni. Kösz nem kérek belőle.

2018. ápr. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
80%
Az én párom egymagas velem, én pedig nem vagyok magas. Albiban lakik egy barátjával. Imádom. Ez a ház meg tipikus "kivagyoktömvedesemmiegyéniségemnincs" típusú emberi e vall, ami nekem nem jön be.
2018. ápr. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
84%
Nekem kellemetlen, ha sokkal tehetősebb a másik. Tényleg nagyon szép ez a ház, azt sem mondom, hogy biztosan nagyképű a gazdája, mert nem tudom. Azt viszont igen, hogy a túl nagy anyagi különbségeknek, túl sok számomra leküzdhetetlen hátránya van. A hozzám hasonló férfiakkal éreztem magam felszabadultan, ezért innen is választottam párt.
2018. ápr. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!