Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme használni az ilyen "csipkelődős" beszólásokat nők felszedésére?

Figyelt kérdés

pl. buliban találkoztam egy nővel, de csak 4 percig. Másikon ismét, de nem ismertem meg. Mikor beszélgettünk, akkor mondta hogy már találkoztunk.

Erre egy "csajozós" ismerősöm azt mondta: azt kellett volna mondanom, hogy "hát nem hagytál bennem mély nyomot, azért nem ismertelek meg".

És hogy ilyen csipkelődős üzenetekre a nők ugranak...


2018. ápr. 2. 20:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Hát... nem vagyok a csipkelődés ellen, de ez szerintem csak nettó bunkóság. :D
2018. ápr. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Ugranak. Arrébb tőled, és vissza sem néznek többé.
2018. ápr. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem tudsz különbséget tenni a csipkelődés és a parasztság közt, ne erőltesd.
2018. ápr. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után már szóba sem állnék veled.
2018. ápr. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez kb annyit jelent, kopjál le de sürgősen.
2018. ápr. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
Ha nekem ilyet mondanál, nem bevágódnál,hanem elkönyvelnélek egy bunkónak.
2018. ápr. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%

Inkább azt kellett volna mondanod, hogy "Te buliról bulira szebb leszel" és ezért nem ismerted meg.


Vagy azt, hogy "Ha még egyszer össze futunk vendégem vagy egy italra"


Vagy csak meg kellenne ilyenkor lepődni, hogy "Nahát te követsz engem?!"

2018. ápr. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A csipkelődés nem egyenlő a bunkósággal. A férjem ilyen csipkelődős, de soha nem igazán bántóan.
2018. ápr. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem csipkelodos, lol.
2018. ápr. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
91%

Egyszer pŕóbált velem egy srác így bunkózva ismerkedni, azonnal levágós volt, hogy arra hajt, hogy az önbozalmamat rombolja és így próbáljon sikeres lenni. Egy ideig beszélgettem vele, de magyon hamar ráuntam a játszmázásaira, így amikor el akart randira hívni, meg is mondtam neki, hogy elcseszte a lehetőségét és nemet mondtam.

A jelenlegi páromban pont ez az egyik, amit nagyon szeretek, hogy mindig azon van, hogy maximálisan azt éreztesse velem, hogy fontos vagyok neki, inkább építeni próbálja az önbizalmamat.

N

2018. ápr. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!