Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jártatok már úgy, hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártatok már úgy, hogy csak találkozón derült ki hogy mennyire gáz, akivel itt beszélgettetek?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 4. 08:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem! Senkivel nem találkoztam innen.
2018. ápr. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem, "itteni" nővel ( még) nem találkoztam.
2018. ápr. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
29%
Nem találkoztam még innen soha senkivel és a jövőben sem áll szándékomban.
2018. ápr. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Egy olyan üzenetet se kaptam,ami eredeti lett volna,vagy megfogott volna benne valami,így nem találkoztam senkivel.
2018. ápr. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem így nem nagyon lehet járni. Aki élőben "gáz", az itt sem tudja nagyon megjátszani magát, egy ideig persze igen, de aztán kibújik a szög a zsákból. Rengeteg emberrel beszéltem már itt felületesen, rövid időn belül kiderül, hogy ki "gáz" ember és ki nem.
2018. ápr. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem találkoztam még élőben innen senkivel. :)
2018. ápr. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Aki gáz volt, azzal nem jutottunk el találkozóig. Egy van, akivel személyesen is ismerjük egymást, de ő nagyon klassz srác, és ez írásban is lászott rajta.
2018. ápr. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én sem találkoztam innen még senkivel, de nem is igazán tervezem. Viszont ahogy előttem is írta valaki, volt, akivel beszélgettem, és a 40. levél/üzenet után derült ki, hogy jobb, ha nem is tervezünk találkát, mert "gáz" volt az illető.

Szóval igen, jobb esetben, általában már levelezés alatt kiderül, hogy ki defektes és ki nem. De beszélgettem már nagyon aranyos emberkékkel itt, belőlük is van sok :)

2018. ápr. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én két emberrel találkoztam innen hosszas beszélgetés után, és nem voltak gázok. Volt még egy hosszas beszélgetésem, de ott láttam ,hogy valami nem stimmel a sráccal. Vele nem találkoztam. Kijött egy-két hét alatt, hogy gázos.

Fotót láttam minden esetben, a kinézetükkel semmi gondom nem volt.

2018. ápr. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Igen.

Az is 'gáz', hogy négy találkozóig eljutottunk. Istenem, de hülye voltam.

2018. ápr. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!