Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiakat zavarják, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiakat zavarják, ha valaki céltudatosan építi a jövőjét?

Figyelt kérdés

Ahogy észrevettem mostanában, a férfik nem szeretik, hogy miként állok az élethez. Nem látom értelmét, hogy egész hétvégén otthon tespedjek a tv előtt, hanem inkább elmegyek dolgozni, hétköznap pedig egyetemre járok, mellette nyelvvizsgázom. Amikor ezt meghallják, rögtön megkapom, hogy nem kell ennyire komolyan gondolni az életet stb. Nekik az a legnagyobb élmény, ha mehetnek kocsmázni munka után...


Édesapám örökölt egy házat, ahová kiköltözöm, erre meg mindig azt kapom, hogy ennyire rossz otthon? Nem bírom elviselni a szüleimet? Nem, szimplán már szeretnék egy saját kis fészket külön. Megjegyzem, a szüleimmel bármit megtudok beszélni, nagyon összetartó család vagyunk, tehát nem ezzel van a probléma.


Jó lenne olyat találni, aki komolyan gondolkodik, reálisan látja a jövőt, és össze is tudnék vele költözni. Persze, nem arra gondolok, hogy 1 éven belül házasság meg minden, mert nekem is ott az egyetem, eljárok bulizni, koncertekre, tehát nem kell otthonülőnek lenni. Csak végre olyat találni, aki nem egy link alak, mint a mai fiúk többsége.


Itt megjegyezném, hogy az idősebb korosztály - 30+ - nálam nem jön szóba.


21/L


2018. ápr. 4. 20:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
40%
*zavarja -.-
2018. ápr. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Megyek, el is ásom magam rögvest...
2018. ápr. 4. 20:21
 3/22 anonim ***** válasza:
39%

Nem, legalábbis esetemben ez inkább pozitív szokott lenni, hogy vannak terveim.

Nálam ott szoktak "lelépni", amikor elmondom, hogy a tervek között bizony hamarosan külföld szerepel. Bár ez némiképp érthető. :D

2018. ápr. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Pedig én mindig olyanokba futok bele, aki már kb. holnap menne ki dolgozni. Mindig elgondolkodom, hogy akkor meg minek ismerkednek még itt?:D
2018. ápr. 4. 20:24
 5/22 anonim ***** válasza:
10%
Kb azt sugallod ezekkel,hogy a pasi annyira kell neked mint egy aranyhal. Jó hogy van de időd nem lenne rá.
2018. ápr. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
39%

Nálam meg a 25 alatti csajok nem jönnek szóba.


Na most, hogy tisztáztuk a korosztályokat és igényeket, leírom, hogy számomra legfőképpen az a taszító a hozzád hasonló karrierista nőkben, hogy például az adott cégen belül kb. mindenkit lenéznek, akik nem az irodában csücsülnek, hanem lent a soron próbálják tartani a normát, s amiatt is lecseszik őket, ha másfél percre kimegy a retyóra hugyálni, ti meg az irodácskában másfél órákat elkávézgattok, elrötyögtök a feletteseitekkel.


(Mielőtt előhúznád a szokásos kártyalapot, már diplomás középvezetőként dolgozok egy multinál, és pontosan látom, hogy a kis érettségizett, "karrierista", irodista p#csák pofátlan módon félistennek képzelik magukat az úgynevezett "pórnép" előtt, amikor a cégvezér kiáll a meetingen, s ők meg ott feszítenek mellette. Tekintetekből látszódnak, hogy tegnap marha jót kúrtak.)


Aztán.


Az egyik amolyan huszonéves elejéről származó "havernőm" anno pár éve büszkén kijelentette, hogy ő bizony szét fogja tenni a lábait az egyetemen is és a melóhelyen is, ha előnye származhat belőle. Mára már szépen felszopta magát, én meg jókat kuncogok a háta mögött, hogy gyönyörű karriert futottál, csájé.


Nálam minden "karrierista" nő alapból ki van csukva!!!

2018. ápr. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Nem kell rögtön általánosítani, hogy a kolléganőd szétteszi mindenkinek, akkor más is..


Ha meg nem lennének karrierista nők, hanem mindenki eltartót keresne vagy tengődne havi nettó 100 ezerből, akkor meg jönne a duma, hogy pénzéhesek vagyunk és eltartót keresünk stb.

2018. ápr. 4. 20:33
 8/22 anonim ***** válasza:
10%

30-asokat kizártad


Huszonévesektől viszont mit vársz ?


Én is buliztam mikor annyi voltam és telibeszartam a jövőt


És utólag nézve jól is tettem


38/F

2018. ápr. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem nincs baj azzal, ha valaki céltudatos és a jövőjét építi, de ebben is, mint mindenben meg kell találni az egyensúlyt szerintem.

Kicsit durva általánosítás, hogy minden férfi link alak, talán a korosztályodban lehet, hogy gyakoribb.

Egyébként meg, hogy lenne időd egy barátra?

26f

2018. ápr. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Ha olyan embert találnék, szakítanék rá időt, de amíg nincs, elfoglalom magam valami hasznossal. :)
2018. ápr. 4. 20:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!