Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja annyira a diploma nélküli férfiakat, ha egy diplomás nő hozzá hasonló férfit kérés?

Figyelt kérdés

Azzal jönnék, hogy miért ez a fontos, meg ez felszínes dolog, de közben ők is a diplomás nőkkel foglalkoznak. Most akkor ez csak olyan esetben számít felszínesnek, ha egy nő szeretne ilyen párt, ha még ők akarnak diplomás nőt az nem?

Nem értem, miért zavar annyi férfit, ha a nő olyat kérés, aki hozzá hasonló.


2018. febr. 8. 09:44
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
80%
Irigységből.
2018. febr. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
66%

Nem vagyok se diplomas , se ferfi, de szerintem eleve tiszta hulyeseg papir alapjan part keresni. Elvegre nem az adja az inteligenciat, a sarmot, a humort, a szerelmet. Ismerek tanult embereket, akik annyira font hordjak az orrukat, hogy szerintem siman latjak az urben levo Teslat, melle nem segitokeszek, bunkok, es sokszor hozza vagjak a szakmunkashoz, hogy mit tudsz te, nem ertesz semmihez.

Raadasul nem azzal a kis irattal fogsz elmenni randizni, nem hozza fogsz bujni estenkent, nem az fog felkoszonteni a szulinapodon.... szoval nem ertem, mire jo ez...

21L

2018. febr. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
79%
Ők nem csak diplomás nőknél próbálkoznak, hanem nagyjából minden nőnemű egyednél. Nem azért vannak egyedül, mert kétkezi munkákból élnek, hanem azért, mert valami más baj van velük
2018. febr. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
23%
Én, nem ezt látom. Körülöttem, olyan kapcsolatok, ahol a nő diplomás, férfi nem, elég gyorsan ott hagyják a diplomás nőket.
2018. febr. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
83%

Én azt nem értem miért zavar bárkit, hogy mások mi alapján válogatnak. Mindenkinek fontos a végzettség, kinézet, vagyon, kedvesség, stb. Csak más arányban.


Mindenkinek joga van eldönteni, hogy mit keres a leendő párjában. Ráadásul azért baromság az ezeken való siránkozás, mert miért akarnának olyannal együtt lenni, akik láthatóan mindenkire vágynak csak rá nem? Teljesen kapufa ez a gondolkodás.


" nem az adja az inteligenciat"


Mindig annyira meglep, mikor valaki az intelligenciára hivatkozik, de nem tudja leírni.

2018. febr. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
35%

Igazából én nőként sem értem azt, hogy miért lenne jobb egy kapcsolat attól, hogy a férfinak is van diplomája. Hiszen a műveltség a tájékozottság, az olvasottság, a humor, nem a diplomával járnak és a szex sem lesz jobb egy oklevéltől.


Lehet, hogy nem tudok a párommal a Neptunról meg a tárgyfelvételről beszélgetni, de minden másról igen.


Mindazonáltal, nincs semmi baj ezzel a hozzáállással, hiszen akik így gondolkodnak, megtalálják egymást, és ez mindenkinek jobb így.

2018. febr. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim válasza:
70%
Itt most nem konkrétan a férfi problémáról beszélnék hanem találkoztam olyannal egyik ismerősömnek a barátnője diplomás volt viszont az ismerősöm csak szakmával rendelkezett de intelligens volt ettől függetlenül és a csajt zavarta hogy ő többet keres mint a barátja és így őt is zavarta. Szóval nem tudom ettől függetlenül egyébként szerintem nem a papír teszi az embert és nem ez fog legvégül számítani.
2018. febr. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
20%
Ebből is látszik, hogy milyen felszínesen gondolkodnak a nők. Szerintük ha lerakom a diplomát, akkor pikk-pakk, varázsütésre tanult, művelt, intelligens emberré válok. A testvérem élettársa műszaki területen vezet vállalkozást, 4-5 embert irányít, sikeres, talpraesett fickó
2018. febr. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
13%

Mukodik meg a neptun? :O

Diplomas vagyok, de sztem egy csaj fekudt csak le velem ezert :D Egyebkent konnyen be tudok olvadni a szakmunkasok koze is, ha ok vannak tobbsegben, de ha kell akkor diplomas modjara jatszhtom a tulmuveltet is. Kameleon vagyok. :D

2018. febr. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
44%
Folyt.: ... sikeres, talpraesett fickó, van két szakmája, de nincs diplomája, viszont egy élő, két lábon járó enciklopédia az irodalomtól kezdve a bonyolult algebrai számításokig szinte minden területen. Úgy kenterbe ver sok egyetemistát tudás téren, hogy öröm nézni. A testvéremnek meg simán bejön így DIPLOMA NÉLKÜL is.
2018. febr. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!