Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ennyire elutasítják a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire elutasítják a nők az állítólag nem vonzó férfiakat?

Figyelt kérdés

Engem csinos lánynak mondanak habár én nem tartom magam annak, de én viszont valahogy sosem néztem ezt a külső dolgot.

Felmentem egy chat oldalra teljesen unalmamban elkezdtem beszélni egy fantasztikus jófej fiúval eszméletlen jó stílusa volt és tök jó poénok voltak, sírtam a csetelés közben végig a röhögéstől. Aztán találkoztunk és élőben is tök jó volt vele mindjárt meg is dobbant a szívem. Ismerőseim barátaim mind kérdezik hova tettem a szemem mert állítólag nagyon ronda. Szerintem meg nagyon kis cuki pasi. Érdekes módon 30 éves a párom és még szűz volt. Nem akartam elhinni hogy hogy lehet valaki 30 évesen szűz akinek ilyen jó személyisége van, azt mondta hogy eddig mind elutasították a nők szerinte a külseje miatt. Kicsit érthetetlen számomra hogy hogy lehet valakit csupán csak a külső miatt elutasítani. Nagyon nagyon jól érzem magam vele és köszönöm az istennek hogy egy ilyen fiúra akadtam de többé nem fogom elengedni az biztos.


2018. márc. 31. 19:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

3.2.1 és jönnek az irigyek ha ez nem kamu. :)))


Viccen kívül ha ez nem kamu, akkor viszont nagy respekt, hogy nem felszínesen gondolkozol! Jó lenne még több ilyen csaj. ^^

2018. márc. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
igen, főleg ha mellé olyan szar személyisége van, mint nekem :I
2018. márc. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát ez nem túl bíztató, hogy a párod jófej és 30 éves koráig kellett várnia...:/

Én 23 vagyok és számolom az éveim amiket magányban töltök.

És ilyenkor mindig jön "biztos baja van" meg hasonlók, pedig ez nem igaz.

De egyébként az egyetemen ahová járok is rengeteg magányos férfi van. Kedves, normális emberek. Méret vennék arra biztos próbálkoznak is lányoknál.

De ilyenkor az a kérdés, miért is maradnak mégis magányosak? Én nem tudom, mert ugyanebbe a bajban szenvedek...

2018. márc. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%
Gratulálok Nektek! :)
2018. márc. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
1. Tényleg ennyire elterjedt a felszínesség nálunk nők körében?
2018. márc. 31. 19:32
 6/12 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Nice try. Kilométerekről érezni, hogy ordas nagy kamu.
2018. márc. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6. Nem értem bocsi hogy miért írod ezt, egy normális kérdést kiírtam és máris azt gondolod hogy nem igaz amit ide írod, miért írod ide?
2018. márc. 31. 19:46
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem érzem magam felszínesnek, de ha egy pasi nekem nem jön be (és nem azért mert csúnya, hanem például nem az esetem) akkor azonnal lerázom. És szerintem jobb is, mert így nincs hitegetés, ígérgetés stb.

Szerintem így fair. Ha egy pasi elsőre nem fog meg belsőre, lehet akármilyen adonisz, én azonnal lekoptatnám, felesleges egymás idejét húzni.

2018. márc. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kimaradt az "elhízott" meg a "tutyi mutyi", utóbbi szigorúan szóközzel.
2018. márc. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem utasítom el a nem vonzó férfiakat, csak azt, aki számomra nem az. Hiába tudok vele remekül elbeszélgetni, ha nem vágyom arra (sőt taszít a gondolat), hogy hozzám érjen. Volt már nekem is olyan szerelmem, akire mások azt mondták "jujj, mit eszel ezen az emberen" én meg rajongtam érte.

A kérdés kissé provokatív, mert nem gondolom, hogy a fizikai vonzalom nélkül harmonikus kapcsolat kialakítható. Az már egyéni kérdés, hogy az ember hol húzza meg a határokat.

Örülök neki, hogy te megtaláltad azt a srácot, akinek a személyisége megnyerő és tetszik külsőleg is, annak ellenére, hogy az általános vélemény szerint nem a helyes kategória. Sok boldogságot!

2018. márc. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!