Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Magatokhoz hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Magatokhoz hasonló nőt kerestek/ kerestetek, vagy inkább az ellentéteteket?

Figyelt kérdés

Néhány példa:

- Ha mondjuk a számítógépes játékokat kedveled, akkor egy szintén ezekért rajongó barátnőt keresel, aki veled játszik, vagy valaki olyat, aki közömbös ezek iránt, és ösztönöz más dolgok felé?


- ha mondjuk extrém sportokat kedvelsz, akkor olyan lány kell, aki veled tart a hegytetőre és nem riasztja semmi, vagy olyan, aki szereti a biztonságot és már félig orvosnak kitanulva vár rád otthon, hogy ellásson?


- Ha a szakmád a reáltárgyakon alapszik mint matek, fizika, kémia, akkor szintén ilyen területen mozgó lányt keresel, aki veled számolgat a műszaki rajz felett, vagy inkább egy olyan lányt keresel, aki emberekkel foglalkozik a munkája során?


A fenti példák csak azért vannak, hogy árnyaljam a kérdést. Nem csak ezek alapján várom a válaszokat.


2018. ápr. 5. 17:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
hasonló
2018. ápr. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Is-is. Elég szituáció függő, én péládul nem találkoztam még soha olyan lánnyal aki, ugyan olyan zenéket szeret mint én, de én egészen elfogadó képes vagyok minden fajta zenei műfaj felé, az már más kérdés, hogy ő mennyire hajlandó elfogadni az enyémet. A játékok meg például jó ha játszik de az se baj ha nem. Ha jól kitudjátok egészíteni egymást, akkor nincs baj, viszont ha teljesen elrántjátok egymást a magatok érdeklődése felé annak ellenére, hogy nem szeretné a másik azt csinálni az már lehet probléma.
2018. ápr. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hasonlót. A közös dolgok tartják egybe a kapcsolatot.
2018. ápr. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerintem a tarskereso oldalakon ketagorizaljak igy be a dolgokat. Ki mennyire passzol, Katika 70 szazalekban passzol hozzad, Jozsef 23 szazalekban passzol hozzad. Szerintem felesleges ugy isnerkedni, hogy lefektetik a szabalyokat, “nekem kell a napi 2-3 ora cs:go”, “elengehetetlen szamomra a sorozatok nezese” stb. A lenyeg szerintem abban van, hogy a kapcsolat alatt derulnek ezek ki melyebben, kielesedve, premier planba es ott dol el, hogy a ket fel tud-e kompromisszumot kotni, lojalisan es elfogadoan elfogadni a masik elfoglaltsagat, hobbijat, az ellenteteket mennyire tudjak mas dolgokkal ballanszba hozni.

Vannak kiveteles esetek, de azok elegge egyontetuek, pl izig verig punk csaj, szolid visszafogott belyeggyujtovel nem kompatibilis. Ilyenekre gondolok a kiveteles eseteknel, de meg itt is, ezen belul is vannak kivetelek.

2018. ápr. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hasonló érdeklődés fontos. Szabadidőben és munkában is a természetjárás, természetismereti dolgok körül forog az életem, és akit nem érdekel ez a világ, azzal nem tudnék sehova sem haladni. Valahol ez egy életforma. Abszolút nem kell szakmabelinek lennie, de mint kikapcsolódás, legyen velő ilyenekre, ne ijedjen meg egy sátortól vagy egy gumicsizmától, szerintem hatalmas élmények ezek is. De ha valaki állandóan hajnalig akar bulizni, miközben én meg hajnalban akarok fölkelni madarakat nézegetni, akkor az nem fog működni. Nyilván én is tudok nyitott lenni más programokra is, egymásért hozott kompromisszumuk nélkül egy kapcsolat sem működik, de én nem a bulizok, vagy sorozatot nézek típus vagyok.
2018. ápr. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Egyszerre a kettő. Nekem fontos lenne, hogy értse a szenvedélyeimet és értékelje, képes legyünk együtt lenni bennük. De amúgy lehet bármilyen. Izgalmas is, ha nagyon más a története. Eddig nagyon problémás helyzetek váltottak ki érzelmeket belőlem, nem sima passzolások.
2018. ápr. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 De La Cruse ***** válasza:
82%

Mindig a nő választ.

Ezt nem kell elvetni.

Egy társaságban mindig azt figyeljük, hogy melyik "csaj" ül közel hozzánk, vagy ki ér a legtöbbször "véletlenül" hozzánk.

Ki beszélget csak úgy spontán velünk.

Ki az aki felnéz ránk.

Mi azokat a csajokat szeretjük.

Még akkor is ha nem az ideállunk.

Aki pasiként és vonzó férfiként bánik velünk az vett meg minket.

2018. ápr. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Inkább azt mondanám, hogy "kompatibilist". Aki nem feltétlenül rajong a hobbimért, lehet teljesen más hobbija de megérti az enyémet, támogat benne, egyáltalán nem zavarja. (Tehát nem fogcsikorgatva eltűri, az nem ugyanaz). És fordítva: én is támogathatom őt a hobbijában, törekvéseiben.

Némiképp hasonlót keresek, hiszen ha én otthon kuckózós személyiség vagyok, ő pedig világutazó, az nem feltétlenül vezet sok jóra. Némely dolgokban jó ha ellentétes, például az egyik személy sokat beszél, a másik fél pedig jó hallgatóság, akkor ez jó páros lehet. A humora és a szeretetnyelve legyen hasonló az enyémhez, hogy jobban megértsük egymást. A szakmája mindegy, attól, mert én mérnök vagyok ő pedig fodrász, semmi sem változik. Az embert szeretem, nem a szakmát.(30/F)

2018. ápr. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
# 7 azért nem árt ha jól néz ki
2018. ápr. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Diavolino44 ***** válasza:
72%
Nagyjabol csaatlakozom a heteshez. Egy no valaszt, nem en fogom minositeni azt, hogy extrem sport kedvelo vagyok, vagy IT-kocka. Jo az persze, ha a ferfinak van egy standardje, de ez eleg ritka. Maximum a szelsosegekre mond nemet, de nem fog kevesebb esellyel indulni egy mukormos hobbis vagy egy kutyamanias.
2018. ápr. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!