Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi srácnak "nincsbarátnőm" betegsége?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy már bármilyen lánnyal megelégszenek, tök mindegy szőke vagy barna, pattanásos, nem pattanásos hány kiló, milyen belül és satöbbi, mert annyira barátnőd szeretnének? Miért nem lehet, hogy csak annak bókolnak aki tényleg tetszik nekik?

2018. ápr. 6. 14:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
15%

Te inkább ne várd el szerintem, hogy a belső értékeket keressék. Ezzel magad zárod ki:

"Pattanásos, nem pattanásos, szőke, barna". Röhejes szempontok intelligens emberek számára.

2018. ápr. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem arra akartam célozni a kérdéssel, hogy a belső értékeket kell csak nézni, úgy gondolom, hogy a külső és a belső egyaránt egyformán számít.. arra akartam a kérdésemmel kilyukadni, hogy egy csomó srácnak miért mindegy már mindkettő, és miért képesek a végtelenségig lecsökkenteni az elvárásaikat, csak azért, hogy találjanak valakit aki összejönne velük
2018. ápr. 6. 14:51
 3/14 anonim ***** válasza:
64%
Mert igénytelenek és gerinctelenek, és csak mennek a farkuk után.
2018. ápr. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
53%
Mert ilyen helyzetbe kergette oket a tarsadalom, az elszenvedett serelmek, es satobbi...
2018. ápr. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%
Mert igénytelenek.
2018. ápr. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
39%
Mert pl. "ciki", ha egy férfi még úgymond szűz, és az életkor előrehaladtával egyre cikibb lesz (?)
2018. ápr. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%
Mert a férfiak többségének semmilyen választási lehetősége sincs és örülnie kell, ha akad egyáltalában olyan nő, aki szóba áll vele.
2018. ápr. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
7%

Én azt mondom, hogy kapják be :D

22 évesen szűz vagyok. És?

Ha van pénzem, akkor meg már ki is ürítem.

2018. ápr. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
24%

[link]


Olvasgass egy kicsit tinike.

2018. ápr. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
89%

Mindenkinek más oka van arra, hogy miért van egyedül. Van, aki azért ad lejjebb az igényeiből, mert nem hiszi, hogy lehet esélye olyannál, aki neki is tetszik és inkább megelégszik a kevesebbel, mert attól fél, hogy végül egyedül marad. Szerintem sokszor ennek a nagy önbizalomhiány is az oka.

Ismerek olyan párt, akik csak azért vannak még együtt, mert attól félnek, hogy ha szétmennének egyikük sem találna mást.

2018. ápr. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!