Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek? 22 éves vagyok, lány. Többen hiszik, hogy van barátom, de nincs.

Figyelt kérdés

Nyitott lennèk ismerkedni.

Az a típus vagyok,aki a jelzéseket fogyelembe veszi,de nem viszonozza egyből.

Nálam ez jelenti a férfiasságot részben,hogy kezdeményez..megnyer és tesz azért hogy elinduljon valami.


Egyszerű figyelmességről van szó. Őszinte érdeklődésről. Ha ezt látom,akkor én is nyitottabbá válok .


Sźóval ,hol tudnék ismerkedni?

Bizni néha szoktam,de ott egyelőre csak olyanok akartak ismerkedni,akik részegek voltak,vagy nem voltak külsőre számomra megnyerőek.


Hiszek abban ;hogy a külső megfog,belső megtart. Vagyis inkább úgy mondanám,még igy fiatalon ,hogy így látom.


Könyvtárban sok időt töltök,egyetemre járok. Több helyes fiút is láttam már ,de ota tényleg mindenki tanulni megy. Csend van,és mindenki koncentrál...szeretek ott lenni.


2018. ápr. 6. 23:50
 1/8 A kérdező kommentje:
Na,látom,volt pár elgèpelés .nem javítom,mert aki szeretné,az így is érti :D
2018. ápr. 6. 23:52
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Írj privátban ;)
2018. ápr. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%

Nem akarlak elkeseríteni, de:


1. Ha egy huszonéves egyetemista nő ismerkedési gondokkal küzd, akkor azzal valami gond van. Kivéve, ha olyan szakra jársz, ahol kizárólag nők vannak.


2. Ha egy egyetemista a GYK-n kér tanácsot, hol lehet ismerkedni, az nem sok jót jelent.


Szóval először próbálj rájönni, mi a gond veled, és amin tudsz, javíts!

2018. ápr. 7. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Noren1989 ***** válasza:

Khm, a külsőd elfogadható mindezek mellé? Mert amit leirtàl, triviàlis, simàn lenne kapcsolatod.


Vagy unalmasnak/lotyónak/könyvmolynak néznek a férfiak. Megfelelő rész alàhúzandó.

2018. ápr. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok a direktbe ismerkedés híve. De az új emberek megismerésének lehetőségét meg kell teremteni!


Tehát ki kell mozdulni, társaságba kell járni! Nem csak buli meg iszigatás van. Vannak egyetemi sportlehetőségek, ahova vegyesen járnak, vannak bugyuta szabad kredites tárgyak, trécselni a folyosón, hozzászólhat egy ismerősöd ismerőséhez stb... ezeket a lehetőségeket ki kell használni.

2018. ápr. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyetemen pedig van lehetőség ismerkedésre.Lehet,hogy kicsit jobban kéne nyitnod mások felé.
2018. ápr. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk az egyetemi bulikba elmehetnel, sportnapra, dunai regattara, nyari evezos taborba, sitaborba. Tuti rengeteg dolog van nalatok is. Meg egyeb helyekre ahol nem csak a szokasos arcok vannak, koncertre, szureti fesztivalra, tanchazba, ilyesmi. Olyan helyre erdemes menni, ahol az emberek szorakoznak, nem a munkaba sietnek vagy az ugyeiket intezik. Ezeken a helyeken a ferfiak is sokkal kezdemenyezobbek. Muszaj kimozdulnod es elmenni ilyen tomegesemenyekre, mert azert az eleg ritka, hogy a metron szolitjak le az embert. A legtobb eselyed ott van, ahol szol a zene, van egy kis ital, mindenki a legjobb formajat hozza es az osszes szingli a szorakozason kivul ismerkedni is ment. A barati tarsasagokban is vegyesen vannak a parok es szinglik, ugyhogy nyugodtan menjetek tobben. Mindig lesz valaki, aki elhozza egy ritkabban latott haverjat vagy unokatesojat es kulonbozo barati tarsasagok is neha osszeverodnek. A kulcs az, hogy tedd magad elerhetove, menj el esemenyekre! Meg fognak szolitani.


Egy augusztus huszadikara lemenni nem "bulizas" abban az ertelemben, amitol egyesek odzkodnak, ugyhogy kerlek ne ird azt, hogy te nem vagy bulizos. :)


Ha vallasos vagy akkor meg felkeresheted a kereszteny fiataloknak szolo programokat. Ki se nezned beloluk, hogy mennyi estet rendeznek direkt a huszoneves korosztalynak.

2018. ápr. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi Lillypop.meg azoknak is köszi,akik értelmeset írtak :D
2018. ápr. 7. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!