Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül fogok maradni?

Figyelt kérdés

Kb másfél éve (lassan 2)senkim sincs, a próbálkozásokból se lett semmi.

Viszont sokat is dolgozok, a munkahelyen nem lehet ismerkedni, mivel majdnem mindenki az én nememből van.

Egyszerűen nem akar összejönni.

Reményeim szerintem költözés előtt állok, tehát végül is annyira nem baj, de néha úgy eszembe jut, hogy tán a végén még egyedül maradok.


Olyanokhoz szólna a kérdés, akik hosszú idő után ismertek meg valakit: mennyi ideje voltál már akkor egyedül? hol ismerted meg?


2018. ápr. 7. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:

"Egyedül fogok maradni?"


Kérdezz meg egy jósnőt, talán ő tudja erre a kérdésre a választ!

Komolyan, ezt komolyan kérdezed?

Honnan tudhatnánk? Még azt se tudjuk, hogy a következő órában mi fog történni!


Ne legyél már ennyire pesszimista és negatív! Te magad vagy életed alakítója, szóval minden csak tőled függ.

2018. ápr. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy éve voltam egyedül. Akkor ért véget egy 5 éves kapcsolatom, akkor költöztem el a szülői házból is. Egy évre rá lett barátnőm, netes társkeresőn. 3 éve tart, jövőre házasodunk. (30/F)
2018. ápr. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

3 éve, társkereső, nő vagyok, a férjem lett, van három gyerekünk, szeretjük egymást.

Ne félj!

2018. ápr. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
4 évet voltam egyedül, most 1.5 év után 5 hónapja vagyok megint egyedül. Nincs semmi baj veled :)
2018. ápr. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Évtizedek óta egyedül vagyok, sehol senkit nem ismertem még meg. Még élek.
2018. ápr. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!