Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érthető, ha 33 éves férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érthető, ha 33 éves férfiként kezdek elkeseredni, hogy egyedül maradok, se pár, se gyerek? És picit már zavar a dolog, kiül az arcomra az elkeseredettség. Sok magányos 40 es biztos boldog, de én nem akarok agglegény maradni.

Figyelt kérdés
Sok randi, inkább társkeresőkről. De a végén mindig megkapom, hogy nem egymást keressük. Megkapom, hogy te olyan nyugodt vagy, kimért, rendes férfi, nekem nem erre van szükségem. Vegyész vagyok. Nem hülye, se nem ronda. Egyedül élek, nem anyámmal. Értelmes, tanult embernek tartom magamat. De az elmúlt 3 évben randik után ahány elutasítás ért, az rengeteg, Már nagyon zavar, kiül az arcomra a magány, az elkeseredettség. Zömében 28 alatti nők voltak, mind másra vágyik, nem a nyugodtságra, kimértségre. Persze én is szeretek ide-oda menni, sőt igénylem is. De nem úgy a vak világba, mint a mai fiatal nők 90%-a, hogy csak buli, party, utazás eszetlenül. Gyűjtögetek, tervezgetek, család, stb. Nem léhűtő életet élek, ami a mai nőknek kell.
2018. febr. 13. 17:14
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
24%

40 évesen 28 alatti nőknél próbálkozol?te beteg vagy

azt ne akard már bemesélni hogy mindig kelettél a nőknek aztán 3 év nem

2018. febr. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
63%
Nem 40 éves, hanem 33 éves.
2018. febr. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
2018. febr. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
79%
#1 javaslom a kérdés olvasd el mégegyszer.
2018. febr. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Volt azelőtt 6 párkapcsolatom. 4 hosszabb, 2 elég rövid.
2018. febr. 13. 17:24
 6/36 anonim ***** válasza:
86%

33 évesen szerintem pont, hogy 28+ nőkkel kéne ismerkedned, ott nagyobb eséllyel találnál olyat, aki szintén családot szeretne már és pont ilyen párt keres, aki értelmes és lehet benne bízni.

23/N

2018. febr. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
19%

valami nem stimmel. valts stilust, ne legyel hetkoznapi.

az a bajuk veled hogy tul egyszeru es kiszamithato vagy.unalmas, szurke.

a noket a vaganysag vonzza. a nagy Duma a lekezeloseg, az extremseg, a vaganysag.

kapd ossze magad. amugy 40evesen is megtalalhat a boldogsag. ne sz/*/rj be.

2018. febr. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
60%

7: a párom pont egy ilyen "unalmas" értelmiségi és nagyon szeretem, hogy ilyen megfontolt és értelmes. Viszont én majd 6-7 év múlva szeretnék gyereket vállalni, mint a legtöbb lány, aki továbbtanul (gondolom a kérdező ilyen lányt keres). Nem a szürkeség a baj, hanem hogy túl fiatal lányokkal ismerkedik.

23/N

2018. febr. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
74%
Igen, valószínű unalmas vagy, nem elég kreatív talán. Másrészt szerintem idősebb nőkkel próbálkozz, pont, hogy 30-34-ig lévő gyerektelen, egyedülálló nő lenne neked való, nem a 28 minuszosok. Higgyj nekem!A nők 30 után akarnak lenyugodni, akkor jobban értékelik a családcentrikus biztos pontot, ment a HVCS-t. Kicsit emeld a korhatárt. Még egy 35-össel is jól jársz, még ők is szülnek manapság.
2018. febr. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
33 évesen nem akarok már olyan lenni, amilyennek kellene, vagánynak. Kinőttem ebben a gyerekességből, hogy játsszuk a macsót. Meg nem is ilyen vagyok alapból, régen játszottam a tuti pasit, de 2-3 hónap után ezen átlátnak a nők,hogy te egy rendes, nyugis pasas vagy, nem az, akinek eladtad magadat. Aztán szép lassan el is hagynak. Volt ilyenben részem sokszor.
2018. febr. 13. 17:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!