Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond azokkal a huszonéves nőkkel, akik egyáltalán nem tudnak "válogatni" a férfiak között, sőt, nem is érdeklődik irántuk senki?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 7. 15:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%

a, bujkálnak

b, zárkózottak de kegyetlenül mint a vakond aki ha visszamászik a földbe az életben nem találod meg

c, nem veszik észre magukon de ellenségesek, amolyan férfigyűlölők

d, egyetlen egy csalódás összetörte őket, és egy kis hiszti is párosul mellé

e, leszbik

f, retardáltak

g, nagyon rusnyák aki még az ördögnek sem kell

2018. ápr. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
11%
Iyen nők nincsenek, engem még egy defektesebb csaj is lekoptat simán azzal a szöveggel, hogy max barátság lehet, ágybabújás semmiképp, meg hasonló sem. Minden nő megteheti, hogy válogasson, mert sajnos a férfiak nem olyan válogatósak, a nők nekik köszönhetik a sikerüket.
2018. ápr. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Önértékelési gondok, önbizalomhiány, előnytelen külső, betegség, fogyatékosság, zárkózottság, visszahúzódóság, introvertáltság, félénkség, bizalmatlanság, megfelelési kényszer, munkanélküliség, szegénység, kommunikatív képességek hiánya, intelligencia hiánya, szerénység...
2018. ápr. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

De vannak, jelen! :D

21 eves vagyok, divatos, igenyes magamra, de annyira zarkozott es szegyenlos , hogy hihetetlen. Kulon felkeszules kell arra is, hogy bemenjek a boltba vasarolni. (Talan szoc. fobia?) Nem kapkodnak utanam a ferfiak, es tudom,hogy ez miatt van. Nem merek idegen fele nyitni, pedig szeretnek ismerkedni. Ha netan tan valaki megis megtorne a jeget, azzal joban tudok lenni, csak nagyon keves az olyan ember, aki kuzdene is a masikert.

Emelett megis emberrel dolgozom, igy tudok kicsit legalabb gyakorolni. :D

Akarmilyen hihetetlen, nem minden fiatal lany uszik a pasikban.

L

2018. ápr. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Emberekkel dolgozom*

Bocsi

2018. ápr. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%

Konkrét élethelyzetből érthető ez meg.


De ez nem olyan ritka szerintem, mint itt a gyakoris csalódott férfiak írják. Nekem soha nem ilyenek voltak a barátaim, hogy minden csajra mozdult mindenki. Részegen is csak a nagyon csajozósak. Egy oktatási intézményben, vagy munkahelyen meg pláne nem ez megy.


Szerintem ez a vélemény ez az online társkeresőzőkben alakult ki, ahol a pasik spammelik a nőket válogatás nélkül. De úgy az életben az emberek kis százaléka használja ezeket. Vagy csak az én ismeretségikörömben nem. (én sem reggeltem soha ilyenre)


Szóval a lényeg, ez a való életben nem ilyen evidens szerintem, hogy minden nő iránt rengeteg férfi érdeklődik.

2018. ápr. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Itt tök fontosak lenne infonak, hogy mi alapján ír véleményt aki ír. Hol érdeklődik utána rengeteg férfi, mi számít érdeklődésnek.
2018. ápr. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%
Nekem gyerekem van. Így én megtanultam egyedül is boldogan élni. Régebben nagyon hiányzott egy férfi mellőlem, mára már elfogadtam hogy egyedül vagyok.
2018. ápr. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Akivel nem találkozom, az iránt nem tudok érdeklődni sem, sorry.
2018. ápr. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Még nem találtak rá az online társkeresőkre, de leginkább a Tinderre...
2018. ápr. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!