Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol kéne keresnem az igaz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol kéne keresnem az igaz szerelmet? Ti hogy és hol találtátok meg életetek szerelmét? 21f

Figyelt kérdés
Egy átlagos srác vagyok, nincs sok barátom. Szüleimmel élem az életem, dolgozom. Haverokkal kb minden hétvégén bulizni járok, hétköznap is járok szórakozni velük, sétálni, fagyizni, beszélgetni, biciklizni,néha utazni. Családdal is sokat vagyok és nagyon szeretem őket. Nem vagyok túl nagy társasági személy. Megvan az én kis zárt megszokott társaságom már évek óta és nem nagyon nyitok magamtól mások felé, kivéve ha a helyzet úgy hozza.Könnyen ismerkedem. Pl munkahelyemen könnyen ismerkedek új emberekkel. De pl az hogy az utcán egy ismeretlenhez odamenjek akivel semmi nem köt össze, arra nehezen veszem rá magam.Rengeteget használom a telefonom, sokat csevegek másokkal. Megesik, de nagyon ritkán leszólitok lányokat az utcán de érzem azt hogy megerőltetem magam.Így sikerült már barátnőt szereznem.De gáz az hogy érzem hogy ez csak erőltetéssel megy. Életemben csak 2-3 kapcsolatom volt az se komoly. Nem vesznek komolyan a lányok, és mindig olyanra akadok rá aki nem viszonozza a szeretetet vagy nem való komoly kapcsolatra.Férfiként nagyon tudok szeretni és szintúgy rengetek szeretetre vágyom. Ebbe beletartozik a rengeteg együttlét, vonzalom, szerelem, bizalom stb.. Ha ezt nem kapom meg elmegy a kedvem az adott személytől.Vagy ő hagy el vagy én őt mert nem egyformák az igényeink. Lényegében az kell nekem hogy sokat legyünk együtt és hogy ne hanyagoljon el mint az eddigi barátnőim. Neten a barátnő keresést kicsit olyan kellemetlennek gondolom szintén mivel ismeretlenül kell ráírni és ezt kicsit hülyeségnek tartom. Persze ráírásból is volt már barátnőm de az sem tartott sokáig. Utcán lehet hülyeség leszólitani, buliban meg nem lehet nagyon normálisat találni. Munkahelyemen csak idősebb nők vannak nálam. Vagy mégis manapság a komoly kapcsolatra vágyó lányok társkeresőn keresnek párt maguknak? Ti hogy és hol találtátok meg az igazit?
2018. ápr. 8. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Tàrskeresőn.28Nő nincs abban semmi rossz...
2018. ápr. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És pl melyik társkereső jó erre? Ami ingyenes
2018. ápr. 8. 23:01
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Legyünk őszinték: Összességében csajozni akarsz, aztán végül majd kifogni egy csodacsajt. Nincs ezzel gond, csak az ilyen jellegű tálalás gáz. Mert amit itt írtál az vagy 0 önkritikáról szól vagy beetetésről. Az egyik helyen azt írod, hogy nincs sok barátod és nem vagy társasági, aztán leírod, hogy lányokat szólítasz le az utcán és folyamatosan bulizol meg ismerkedsz. Próbálod minden szempontból áldozatnak és elesettnek bemutatni magad, miközben te is tudod, hogy ez nincs így.

"Férfiként nagyon tudok szeretni és szintúgy rengetek szeretetre vágyom."

Ez viszont még gázabb volt. Szerinted a férfiak nem tudnak nagyon szeretni vagy nem vágynak rengeteg szeretetre?


Komoly kapcsolatot találtam már suliban, közös baráti társaságban és neten is. A módszer annyi volt, hogy magam adtam és nem próbáltam úgy eladni magam, ahogy te.

2018. ápr. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Diákmunka során. Volt időnk megismerni egymást, aztán barátok lettünk, végül egymásba szerettünk. 22N
2018. ápr. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Chat.hu :D, tök véletlenül, csak zenéről-regényekről és az írásról mentem fel dumálgatni, aztán ő rámírt, a többi meg alakult.


2 éve kezdtünk beszélgetni, több mitn egy éve már összeköltöztünk :)

2018. ápr. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!