Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mikor találtátok meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mikor találtátok meg a szerelmet? Akkor amikor vártátok vagy tettetek érte, vagy amikor egyáltalán nem is számítottatok rá, és úgymond nem foglalkoztatok vele?

Figyelt kérdés
2012. júl. 19. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem mindig váratlan volt.3-szor voltam szerelmes eddig.
2012. júl. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

5 éve,jövőre lesz az esküvőnk! És nem kerestem akkor a szerelmet,csak jött! :)

Én abban hiszek hogy ha erőlteted a dolgot biztos hogy nem fog össze jönni.

2012. júl. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 ASOT ***** válasza:

Ha soha nem teszel annak érdekében semmit, hogy történjen valami, akkor nem is fog!

Nem bulira gondolok, csak hogy az ember kimozduljon otthonról...mert otthon ücsörögve kicsi az esély hogy bárkit is megláss vagy bárki is meglásson!

2012. júl. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
én is háromszor, de mind plátói volt. sikertelen vagyok a szerelemben, és mindig ezen agyalok, lehet emiatt sincs pasim.
2012. júl. 19. 17:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Én mindig teljesen váratlanul lettem szerelmes... sohasem kerestem kifejezetten... habár az is igaz, hogy mindig viszonozatlan volt... 21L
2012. júl. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vártam nagyon, de semmit nem tettem az ügy érdekében, csak mutattam érdeklődést az illető felé, mert tudtam ha tetszeni fogok neki úgyis jelzi majd.
2012. júl. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
évekig szerelmes voltam egy srácba.. plátói volt.. mire sikerült elfelejtenem valamennyire, hirtelen találkoztam egy másik sráccal. azonnal tudtam, hogy szerelmes vagyok, pár hónap múlva összejöttünk, azóta nagyon boldogok vagyunk együtt :)
2012. júl. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mikor egyáltalán nem is számítottam rá és nem foglalkoztam vele.

Mikor akartam találni vkit nem találtam.

2013. jún. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!