Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is nehezen megy a beszélgetés a társkereső oldalakon? Ti miről beszélgettek a lánnyal?

Figyelt kérdés
Én a badoon vagyok fent, nagyon sok lányra ráírtam eddig ket lány ált szoba velem. Es rájöttem olyan nehéz ez a beszélgetés. Az első lányt őt sajnos elszúrtam semmi kozos téma nem volt vele es mar nem írunk egymásnak. Most megint elkezdtem beszélni egy aranyos lanyal de olyan nehéz, lányok tudtok tanácsot adni mit tegyek hogy jo legyek nala??

2018. ápr. 9. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:

én 2x megpróbáltam társkeresőn de soha nem volt téma nem tudtam mit.


Élőben ez könnyebb mert előjön több 100 téma akár a körülöttünk lévőkről is.-

2018. ápr. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én azt utálom amikor valaki egy szavakban ír, keveset ír, nem érdeklődik, nem tudok miről érdeklődni. Hogy ismerjem meg abból, hogy csak max az időjárás jut eszébe témának.

Ez:

- Hogy vagy?

- Jól, te?

- Kösz, jól.

Halál. Ebből azt veszem le, hogy nem akar velem nagyon beszélgetni, vagy stb.

Miért nem lehet ez:

- Hogy vagy? Képzeld, most vertem be a lábam egy székbe. Neked milyen napod volt?

- Az fájhatott! Nekem jó, ma paprikáskrumplit főztem.

- Jaj, azt nagyon szeretem...

Blablabla

Legyen mire visszatérni, honnan elindulni, rákérdezni, hogy tovább pörögjön. Ha vevő mindkét fél, akkor egy idő után nem kell agyalni a témákon.

Meg nem kérdezz felelek, hogy:

- Szia, mi a kedvenc filmed?

Akkor felsorolom, pl, és ő meg,

- Oké és mi a kedvenc állatod?

Akkor most a filmeknél vagyunk, vagy, mi?

Szóval érted, bele kell ebbe jönni, ha pedig valaki mindenre csak egy szavakkal, félmondatokkal válaszol azt hagyni kell a fenébe. Legalábbis nekem, mert imádok pofázni.

2018. ápr. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%
Bocsika, de az, hogy miről tudsz beszélgetni, tükrözi vissza, hogy mennyit olvastál, mennyire vagy tájékozott (mennyire tudsz kiigazodni) úgy általában véve a világ dolgaiban, mekkora képzelőerővel rendelkezel, milyen a személyiséged, beállítottságod. Ezért van az, hogy ha valaki a fentieket illetően meglehetős hiányosságokkal küzd, akkor nincs az a "csajozós duma", ami hosszú távú hatással bírna (úgy, hogy valójában nincs mögötte igazából semmi, csak némi kanos kiéhezettség).
2018. ápr. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
Nem te tehetsz róla. A legtöbb lány túl buta ahhoz, hogy beszélgetni lehessen vele.
2018. ápr. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy túl buta, vagy csak simán lusta pötyögni (akkor mi a tököt keres ott?)
2018. ápr. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szar ez a badoo egyébként. Alig enged írni nőknek folyton ez tarul az arcomba: Meg nem kapcsolodtatok, várd meg xy szavazatat vagy írj ra 50 kreditért most. Nagyon ritka mikor ezt írja: Tetszik xy?? Írj rá most a csevegőben. Szóval ez egy hulladék ez a badoo.
2018. ápr. 11. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!