Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk? Szerintetek erdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk? Szerintetek erdemes rairnom a srácra, ha egy hete nem hallok róla?

Figyelt kérdés

Pióca nem akarok lenni!!!

Nektek hogy esne? Teher lenne?


Jól elbeszélgettünk egy társkereső oldalon. De egyik napról a másikra eltűnt a beszélgetes közepén. Eddig nem irtam ra, vartam,hogy csak folytatja. De azóta se irt.

Nem tudom mi lehet az oka es nem akarok nyomulni se...sőt, lehet talált mas lanyt. Ugy megint csak ciki lenne keresni..mit tanácsoltok?

A srac 35, en 30.



2017. júl. 18. 23:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
írj neki, max kiderül mi történt o.o
2017. júl. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

megkérdezheted, hogy elfoglaltság miatt nem ír, vagy talált mást? esetleg csak nem jöttél be neki


de ha ismerkedés alatt így eltűnik jó eséllyel nem kellettél neki, vagy mást talált

2017. júl. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Felesleges. Talált valaki mást, aki jobban érdekli.
2017. júl. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vagy csak kíváncsi hogy erdekled e annyira úgy, hogy rairjal
2017. júl. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Krukutyán Levente ***** válasza:
100%
Én csak annyit tudok, ha el tűnnék egy hétig annak jó oka lenne (betegség, baleset, bármi komolyabb) és miután rendeződtek a dolgok azt látnám, hogy a nő egy rohadt üzenetet képtelen volt ez alatt írni, akkor hagynám a francba. Olyan ciki lenne ennyit oda írni, hogy "Valami baj van? Úgy eltűntél." Persze ez én vagyok, a 35 éves "srác" meg lehet már más lánynál próbálkozik, de ha érdekel a srác, akkor egy szimpla kis kérdéstől még nem fogsz megszégyenülni. Szerintem inkább az a ciki, hogy 30 évesen nehezedre esik ráírni.
2017. júl. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ha egy hete semmi reakció tőle, akkor felesleges. Ideig óráig lehet, hogy megint foglalkozni fog veled, de ennyi.


2 nap után kellett volna ráirnod, akkor látta. volna, hogy érdekled, de egy hét az már olyan, hogy egyikötöknek se nagyon volt fontos a másik, el is halt a beszélgetés.

2017. júl. 19. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Amúgy bármi is az oka, ez így már nehéz:

- ha talált valamit, ha csak játszott veled unalom űzőset, akkor minek?



- ha úgy érezte, hogy csak ő nyomul, te meg nem igazán érdeklődsz, akkor bebizonyosodott, hogy igaza van, mert 1 hét után se írsz neki, hanem azon filózgatsz, hogy vajon írjál e vagy sem, és előbb még futsz egy pár GYK-s szavazós kört. Ez nem a marha nagy vonzódás szinonímája, szóval ha csak hiányzik a hódolód, akkor inkább eresztd el, ne hulyitsd feleslegesen.

2017. júl. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki. Neten beszéglettek, amire sosem szabad túl sok mindent alapozni. Nyugodtan írj rá, és ha továbbra sem érdeklődik, hagyd. De sose komplikáld túl így a legelején, nem érdemes.
2017. júl. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ebből nem lesz komoly dolog. De ha szexre vágysz vele, akkor érdemes lehet próbálkozni. Viszont nyugodtan tarthatsz már másik vasat is a tűzben...
2017. júl. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Koszi a sok kommentet. Megerősítésre volt szükségem vadidegenektől.

Vegul írtam neki tegnap ejjel, amire azóta se jott válasz. 😪 Eleg rosszul esik. Mert,ha akadt is más neki, attól még lehetne annyi benne,hogy elköszön es minden jót kivan a további tarskereseshez.:/

De örülök,hogy hallgattam rátok, mert igy még par napig búsulok,de tiszta a kep es igy könnyebb tovabb allni.

2017. júl. 19. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!