Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek mennyire fontos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek mennyire fontos a pénz? 32/F

Figyelt kérdés

középsuliban nem voltam gazdag, és havcerjaim már szexeltek. tökre éreztem a csajokon, hogy lenéznek, mivel faterom annak idején trabival járt. pedig nem voltunk éhezők vagy valami, hanem csak simán olyanok, akik hóról hóra élnek.

Ennyire számít a nőknek a pénz?


2018. ápr. 10. 15:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Középsuliban baromira nem a szüleid pénzétől függ az, hogy szexelsz-e, hanem szinte csak és kizárólag a kinézetedtől. Ott még majdnem 100%-ban csak az számít.

Később egyre fontosabbak lesznek az anyagiak, de nem minden nőnek.

2018. ápr. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%

És azt honnan a péniszből tudták, hogy milyen kocsija van faterodnak? Mi se tudtuk senkiről: ugyanazzal a szutyok Ikarus busszal jártunk be suliba.

Viszont az ilyen irigy, rosszindulatú embereket már akkor is elkerültük.

2018. ápr. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Az eddigi kérdéseiden alapján mással van a probléma, mondjuk ezt a kérdés is olyan, mintha egy csalódott tini tette volna fel, nem egy 32 éves férfi.
2018. ápr. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
20%
Számít. Kor előrehaladtával pedig egyre jobban számít.
2018. ápr. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
63%
Mindegy mit ír egy nő, az úgyis hazudik szerintetek. Akkor minek vagytok itt?
2018. ápr. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
78%

mi összefüggés van a faterod Trabantja és aközött, hogy téged mellőztek a szexből a lányok?


Most már a trabant is hibás?


Apukádnak trabantja volt, aki gondolom Anyukáddal csinált ezt + azt hogy te megszülethess és lehet akkor még trabantja se volt....a trabant nem tehet semmiről! :-)

2018. ápr. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
69%

Nekem fontos, hogy nekem legyen. Meg a páromnak annyi, hogy meg tudjon normálisan élni, és ne tőlem kérjen.


Nálunk pont menők voltunk, mert Trabink volt, senkinek nem volt autója. (Pest)

2018. ápr. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
86%
Nekem az számít, hogy legyen a pasinak fix rendes munkája, ne munkanélküli vagy idénymunkás legyen. Ezen kívül legyen annyi pénze, hogy szabadidejében tudjon úgy költeni, hogy ne azzal legyen elfoglalva, hogy másnap jut-e kajára.
2018. ápr. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Hát ha egy trabant volt az apád, akkor jó hogy az ember nők kihagytak a szexből!
2018. ápr. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Annyira nem, mint amennyire szeretnétek, hogy fontos legyen.
2018. ápr. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!