Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van valamilyen jó praktika a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valamilyen jó praktika a sikeres ismerkedéshez?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Sajnos elég béna vagyok a társkeresés terén és nem igazán tudok megismerkedni senkivel sem interneten sem személyesen. Valószínűleg én vagyok a bal... csak nem tudom, mit kellene másképp csinálni? Valaki tud sikeres praktikákat, amivel sikeresebbé tud válni az ember? 22/F



2018. ápr. 10. 19:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2018. ápr. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Jaguar ismét jót írt és ismét magukra ismertek páran. Legyen sok pénzed vagy nézz ki jól. Csak néhány itteni 1 bites ember állítja, hogy ez nem így működik.
2018. ápr. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Na de ha valaki rendes kapcsolatot akar? Mert a pénzügyi oldallal nincs gondom, csak nekem inkább valaki olyan kéne, akivel lehet egy jót beszélgetni, megnézni együtt egy filmet és valami romantika is jöhetne. Nem csak 1 dugás...
2018. ápr. 10. 20:02
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

Akkor sok sikert. A lányok úgyis azt mantrázzák állandóan, hogy pont egy olyan férfira vágynak mint te (és a másik kérdező).

Aki nem beképzelt, nem egy önelégült majom, nem akarja megvenni őket, nem csak szexet akar, akivel lehet komolyan tervezni, romantikus meg a többi sóder.

Ha ez így lenne akkor sorban kellene, hogy álljanak a nők nemde? Milyen érdekes, sem nálad, sem nála nem így megy. Ha van rá keret akkor vegyél egy jobb autót, pattintsd ki magad, tegyél fel pár félmeztelen képet és máris nem lesznek ilyen gondjaid.

Filmet nézni meg kicsit romantikázni meg előtte/utána is lehet. Amíg látják, hogy jól megy a szekér és jól mutatsz mellettük addig úgysem kopnak le és olyan hihetetlenül szerelembe fognak esni beléd, hogy csak na.

2018. ápr. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Szóval akkor manapság kár kedvesnek lenni, egyszerűbb menőzni egy egyéjszakás kalandért és aztán továbblépni. Kár, reménykedtem, hogy esetleg többet is ellehet érni manapság.
2018. ápr. 10. 20:18
 6/12 anonim ***** válasza:
70%

Reménykedni lehet, végülis a remény hal meg utoljára.

Ám nem könnyebb és jobb minden nap másik lányt meghúzni és közben reménykedni meg álmodozni?

2018. ápr. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy nem igazán vagyok az a típus, aki csak úgy lenyom egy egyéjszakás kalandot és annyi. Én jobban szeretem, ha esetleg tudunk ismerkedni és már közelebbi kapcsolat után vagyunk együtt úgyis.
2018. ápr. 10. 20:28
 8/12 anonim ***** válasza:
És említsük még meg azt a jó 25% kivételt akit sem sok lóvéval, sem szép testtel nem tudsz rávenni hogy egy bunkó, másokon élősködő homo bodiens-szel legyen..az igazi helyett
2018. ápr. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
És ha tényleg létezik ez a 25% akkor hol lehet velük összefutni? Esetleg egy randiig eljutni velük? Mert még nem igazán találkoztam egyel se.
2018. ápr. 10. 20:41
 10/12 anonim válasza:
Elhiheted, hogy nem ócska disco klubbokban fogsz találkozni a 25%-al. Próbálj minden teret észrevenni magad körül, ahol meglelheted, de ne görcsölj rajta, úgy nem megy.
2018. ápr. 12. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!