Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet azt feldolgozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet azt feldolgozni, hogy nem kellek a lányoknak, és, hogy nem valószínű, hogy lesz barátnőm?

Figyelt kérdés

Külsőre a jól kinéző pasik között átlagos vagyok, vagyis nem csúnya, de nem is annyira jóképű, hogy kizárólag ezzel hódítsak. A belső tulajdonságaim talán még rosszabbak mert eddig azzal a 2-3 lánnyal, akivel komolyabban ismerkedtem nem tudtak velem többet elképzelni barátságnál.

Egyszerűen nem vagyok vonzó a szemükben, és ezen a nyámnyila, tutyimutyi, csendes énemen így nem is tudok változtatni ha mindig csak a csalódás ér. Eleve már úgy érzem, hogy hátrányból kell indulnom ezzel.

16-17 évesen még normálisnak tartottam, hogy azt gondoltam, hogy engem nem fog lány szeretni, úgy voltam vele, hogy majd ez változni fog pár éven belül, csak kicsit érnem kell. Most 20,5 évesen még mindig ez a helyzet, de most már komolyan aggódom is. Ha arra gondolok, hogy az előző lányokkal sem tudtam semmit összehozni pár randin kívül, na meg, hogy még 22-23 évesen sem lesz barátnőm (ami nagyon elképzelhető) öngyilkossági gondolataim támadnak.



2018. ápr. 12. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is ugyanilyen vagyok, mint te, csak nekem a külsőm se jó. Így 24 évesen már kezdem elfogadni, hogy ez a boldogság talán soha nem adatik meg.


Viszont neked tudok ajánlani egy nagyon jó lehetőséget. Próbálkozz társkeresőn, ott nagy eséllyel találsz olyan lányt, akinek hasonló a személyisége, mint neked.

2018. ápr. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

Hogy mit mennyire szeretnel, az ne abban mutatkozzon, hogy mennyire sovarogsz azirant, hanem mennyit vagy hajlando tenni erte!


Nagyon jo, hogy kritikus szemlelettel tekintessz magadra. Meg jobban brobald hangsulyozni az erössegeidet, a gyengesegeiden meg valtoztatni, kompenzalni vagy legalabbis annyira elfogadni, hogy azok ne gatoljanak.


Elöször is legyen rendben a sajat eleted. Ne mastol vard a megoldast! Gondolj arra, hogy miert is akarna egy lany belepni a te "vilagodba"? Mivel töltöd mindennapjaidat? Teljes, szorakoztato, erdekes eletet elsz, vagy csak telnek a napok, egyik a masik utan, különösebb, emlitesre melto esemenyek, elmenyek nelkül? Tedd azt, amit szeretsz, amire vagysz es eld azt az eletet, amiben önmagadat is jol erzed. Igy egyreszt nem fogsz a hianytol szenvedni, hogy nincs melletted senki, masreszt pedig az a tapasztalatom, hogy ez nagyon is vonzza a lanyokat.


Ez igy par mondatban egyszerünek tünhet, de nem az. Viszont nem is annyira nehez, mint sokan gondoljak!

2018. ápr. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A másik, ami kicsit bántja a lelkem, hogy én is így jártam mint a kérdésben szereplő férfi. Nekem is volt olyan lány, akivel meg lett volna a lehetőség, hogy legyen valami, de őket elutasítottam. Szóval emiatt meg megint csak nem fogok kelleni senkinek, ha kiderül, hogy mi a helyzet velem.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2018. ápr. 12. 11:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Belehajszolod magad abba a negatív , öngerjesztő spirálba, amibe nem kéne. Nagyon gyerekes amúgy ez az időpont kitűzés+ öngyilkossági gondolatok. Hagyd magad megérni és ne hajszold a kapcsolatot, jönni fog magától, hidd el.
2018. ápr. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ha eddig nem jött akkor miért jönne épp most?

Úgy nem lesz ha nem teszek semmit. Mindenkinek sikerült már csak nekem nem. Ez azért elég szomorú.

2018. ápr. 12. 17:05
 6/6 anonim ***** válasza:

1. A rendesebb lányok még tizenévesek inkább csak barátkozni akarnak.

2. Nekem lányként szintén így indult az életem (szerintem mindenkinek), tapasztalat kellett ahhoz, hogy a hazakísérés után is folytatódjon a kapcsolat.

3. Ahogy teltek az évek önálló lettem, és már kezdtem berendezkedni arra, hogy vénkisasszony leszek és akkor jött elém a férjem. Fél év múlva megházasodtunk.

Mi ebből a tanúlság?

Ha fiatal vagy és többet is szeretnél a koncertre járásnál akkor előbb idősebb lányoknál próbálkozz.

Nem csak a külső számít! Nem véletlen van az embernek szaga. Volt olyan udvarlóm akinek sajnos nem bírtam a szagát. Még szerencse, hogy akkor nem volt még divat agyon dezodorozni magukat az embereknek. Volt akinek a szájszagát nem bírtam. Ha megéreztem, hogy rossz foga van az nekem elég volt ahhoz, hogy ne érdekeljen tovább.

Persze magamra is kellett vigyáznom kívül, belül. Igyekeztem élményeket gyűjteni legtöbbször olvasással, hogy legyen miről beszélgetni.

Egy rendes lány azt is nézi, hogy mivel töltöd az idődet, mennyire vagy szorgalmas? Aki családot akar annak számít, hogy miben reménykedhet. Nekem sokat számított, hogy a férjemnak rendezett családi háttere volt (az én szüleim elváltak). Szóval így megy ez, velem legalábbis így volt

2018. ápr. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!