Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy srác 20 éves korára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác 20 éves korára nem feküdt még le senkivel az azt jelenti, hogy valami hiányzik belőle, amit miatt nem kell a lányoknak?

Figyelt kérdés
Helyes, magas, okos srác tényleg. Nem hittem el neki mikor elmondta, sajnos erre terelődött a beszélgetés témája, és nem volt menekvése. Hazudhatott volna, de inkább elmondta ezt. Nem tudom, hogy viccelt-e vagy sem, nekem elég fura. Azt tudom, hogy ő barátnőre vágyik, és nem csak úgy fűvel-fával, de akkor is. Ennyi ideig nem találta meg a szerelmet, így, hogy a lányoknak is bejön ráadásul?

2018. febr. 19. 15:40
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
91%
Most komolyan az a bajod, hogy nem ment át előtted a fél városon?
2018. febr. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 A kérdező kommentje:
Nem, csak egyszerűen nem hiszem el, és ez zavar, hogy miért.
2018. febr. 19. 15:45
 3/58 anonim ***** válasza:
22%

"Helyes, magas, okos srác tényleg."

Ha ezekkel a paraméterekkel nem talált komoly kapcsolatra lányt, akkor szimplán nem helyes. Vagy olyan válogatós, hogy még egy királynő sem lenne elég jó neki.

2018. febr. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
78%

én elköltöztem külföldre 18 évesen, pedig éppen beindult a randi fázis otthon, emiatt visszaléptem 1-2 évet, de az ember ha még szűz 20 évesen, nem jelenti, hogy baj van vele.

Nekem is lett volna lehetőségem lefeküdni 1-2 lánnyal (akik nekem nem tetszettek, pedig nem voltak csúnyák), de miért akartam volna a szexet valakivel, akit nem találok vonzónak. Mi értelme lett volna? Hogy elmondjam másoknak: "gyerekek, az én farkam már volt egy lányban, hiába volt unszimpatikus, a punci az punci"

Ilyen pasira vágysz, vagy olyanra, aki csak olyannal fekszik le, aki iránt érez is valamit???

2018. febr. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 A kérdező kommentje:
Nem vágyom arra, hogy a város összes csaját megdugja, de nem is csak ez a véglet létezik. Miért nem volt még legalább egy csaj akivel eljutott volna az ágyig? Ne is kettő, legyen csak egy.
2018. febr. 19. 17:07
 6/58 anonim ***** válasza:
100%
Az nem jutott eszedbe, hogy esetleg nem is keresett? Suli mellett nincs sok értelme.
2018. febr. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 A kérdező kommentje:

Tegyük fel 16 éves kora óta érdeklik a lányok, mert akkor már a biológia valószínűleg nála is működött. 4 év mégsem volt elég arra, hogy ha nem is keres de találkozzon valakivel, akit tudna szeretni. Úgy mint a korabeliek, és az emberek többsége.

Ha tényleg előnytelen lenne a külseje vagy buta lenne akkor megérteném, hogy nem ment, de modell arccal nem tudom elhinni még most sem, bocsi.

2018. febr. 19. 17:22
 8/58 anonim ***** válasza:
100%

"Ha tényleg előnytelen lenne a külseje vagy buta lenne akkor megérteném, hogy nem ment, de modell arccal nem tudom elhinni még most sem, bocsi."


Attól h előnyös a külseje számára még nem biztos h ez érdekli is. Am meg magánügy.

2018. febr. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
100%

Cica, nem mindenki olyan szerencsés, hogy kialakul benne egy egészséges szerelmi kép és szexualitás:) Emellett nem egyforma igényekkel vagyunk megáldva. Tök patent, hogy neked minden ficcen, de attól még hogy nem láttál dolgokat más szemszögből, az írásmódodból kifolyólag pedig el sem tudod képzelni, hogy van más, mint a minden csapból folyó, jelentéktelen 'normális', attól még egyáltalán nincsen baj a faszival, mert nem állt össze eddig minden ahhoz, hogy egy olyan kapcsolatba tudjon bonyolódni, ahol megvan a lelki biztonság és a más egyéb összetartó erő. A szerelem meg nem jön szembe minden sarkon, k__rvára nem törvényszerű, hogy 20 éves korára valakinek meg KELL találnia a partnerét, csak mert a 'normális' embereknek sikerült.

Miután kilábaltál a sértettségedből, kérlek fontold is meg, amit írtam.

2018. febr. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
89%
Jaj mert egy 20 éves ember annyira öreg hogy tényleg nagyon gáz hogy szűz. Ekkora szégyent én még nem is láttam komolyan mondom.
2018. febr. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!