Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy lány csak barátként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány csak barátként tekint rám, de nekem nagyon tetszik akkor ne folytassam vele tovább?

Figyelt kérdés

Ő szeretné ha továbbra is közeli barátok lehetnénk, ami nekem jó is meg rossz is. Mikor vele lehetek, olyankor nagyon boldog vagyok, viszont mégsem úgy mintha a párom lenne, amit nagyon nehezen viselek.

Nem tudom mit kellene tegyek, így is kínszenvedés, viszont ha azt nézem akkor úgyis az lenne ha már ő nem lenne.



2018. ápr. 12. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát már párszor jártam így és mindig csak én jártam szarul a végén. Most már nem csinálok ilyet, inkább megszakítom a kapcsolatot. Nem vagyok önmagam ellensége, hogy meghosszabbítsam a szenvedésem. Ha te többet akarsz de ő nem, akkor szerintem fontold meg hogy nem beszélsz vele többet.

23/f

2018. ápr. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is jártam már ebben a cipőben. Nagyon szerettem a lányt, de neki csak barát voltam. Igaz, a legjobb barátja, de akkor is csak barát. Borzalmas érzés nélküle lenni, de inkább ez, mint hogy nézzem, ahogy mással van.
2018. ápr. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom meg azt is, hogy csak magamnak ártok ezzel, de úgy meg mindig azon járna az eszem, hogy vajon most mit csinál, mi van vele stb. így, hogy sokat beszélünk, találkozunk kicsit megnyugtató. Viszont minden egyes alkalommal kívánom és ez fájdalmas.
2018. ápr. 12. 19:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Majd akkor lesz csak igazán fájdalmas, amikor a pasijával fogod látni. Ezt ne várd meg...
2018. ápr. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Minnèl hamarabb menekülj előle!!
2018. ápr. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!