Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Még nem találkoztunk de már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még nem találkoztunk de már azt ígéri a pasi hogy miattam leszokna a cigiről? Ez mennyire hihető?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 13. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem hihető. A cigiről a legkönnyebb leszokni, sok embernek már legalább 10-szer sikerült.
2018. ápr. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%

Ha tényleg komolyan gondolja,ezt pedig te látod csak, akkor lehetséges simán.

Én pl. megfogadtam saját magamnak anno, hogyha lesz barátnőm, akkor végleg leteszem. Azóta még nem volt barátnőm, szóval.. :D

2018. ápr. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Addig biztosan betartja, amíg le nem veszi a bugyid. Aztán majd kiderül.
2018. ápr. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

Dohányosként mondom, hihető. Párszor nekiugrottam, hogy na majd most leszokok. Az a gond, hogy imádok cigizni. Nem kaparom az aprót hónap végén. Tudom, hogy káros, de legalább sportolok. Akárhányszor leszoktam pár hétre, úgy voltam vele, hogy nem érdekel, szeretek cigizni és nem tudtam olyan perdöntő érvet mondani, hogy miért ne. Olyat, ami felülmúlná a cigizés iránt vágyamat.


Viszont azt is pontosan tudom, hogy ha lenne egy olyan barátnőm, aki nem cigizik és zavarná, hogy én igen, akkor az már olyan indok lenne, amiért fel tudnám adni. Ez biztos. Ennek ellenére a kiszemelt nevében nem tudok nyilatkozni. Lehet, csak megdugni akar, de önmagában nincs kizárva, hogy komolyan gondolja.

2018. ápr. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Igen. Az én barátom leszokott, habár nem kértem, de tudta, hogy utàlom és így nem ígerhettem meg, hogy összejövünk. Nem tudom ez mindig így marad-e, de gondolom igen, mert azóta évek teltek el és már zavarja is. Plusz nagyon drága lett, meg se engedhetné magànak :D
2018. ápr. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
Annyira hiheto, hogy most ra is gyujtok egy cigire.
2018. ápr. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mert nem cigiztem, de nekem nem kéne ilyen felelősség, hogy majd értem. Maga miatt tegye meg. Ha nem, akkor nem.
2018. ápr. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!