Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy pasi 3-4 nap után de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi 3-4 nap után de mégcsak nem is találkoztunk és azt irja egy beszélgetés folyamán hogy miért nem mész el kicsim ducimodell fotózásra akkor erre hogyan kell reagálni és ezzel leminősített vagy mit akart ezzel elérni?

Figyelt kérdés
2016. okt. 21. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezt esetleg tőle kéne megkérdezni, hogy miért ír ilyet.

Lehet, hogy hótt komolyan gondolta, nekem is volt ilyen pasim, aki azon kattogott, hogy legyek ducimodell meg menjek duci szépségversenyre, mert ilyen formás, szép arcú molett nőt nagyon ritkán látni. De ő ezt hozzá is tette a végén...

Ha a pasi csak ennyit írt, akkor szerintem inkább csak leszólta az alakodat, és finoman célzott rá, hogy nem vagy az esete.


A reakcióm annyi lenne, hogy többé felé sem nézek, és ha ő írna, akkor lerázom, hogy bocs, nem érek rá, éppen fotózáson vagyok.

2016. okt. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ment a plusz az elsőnek. Főleg a fotós rész miatt. :)

És teljesen egyet is értek vele.

2016. okt. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ismerni kéne a szövegkörnyezetet konkréten mi előzte meg közvetlenül ezt a megjegyzését…de ha ennyiből kéne tippelni akkor én a negatív felhang mellé tenném a voksom azaz hogy nem kedveskedni akart.

Egyébként milyenek a paramétereid?akkor az is tudnánk hogy válogatós volt vagy sem….egyeseknek bejönnek a teltebb nők(kicsit nekem is de csak a nagyobb mellük miatt)

2016. okt. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!