Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon ronda arcú, előnytelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ronda arcú, előnytelen (de egeszséges, vékony) testalkatú nőként mennyi esélyem van NORMÁLIS párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

Normális férfival...

Volt már egy kapcsolatfélém olyannal, akit külsőm alapján "megérdemeltem", de ha csak igénytelen, borzalmas személyiségű férfiak fanyalodnának rám (bár jelenleg úgy tűnik, még ők se), akkor inkább egyedül maradok.


2018. ápr. 13. 18:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
pontosan nulla, az arc (is) fontos, bár az hogy ki a ronda szubjektív, de azért szerintem van olyan aki mindenkinek ronda
2018. ápr. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy te látod magad rondának, vagy mások. Egybéként nyilván nehezebb ha így van, de nem lehetetlen.

Küldj egy képet, aztán írok őszinte véleményt, ha szeretnéd.

25/N

2018. ápr. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
A "nagyon ronda arcú" azért erősen szubjektív dolog, lehet nem mindenki lát csúnyának. Ha meg tényleg az volnál, akkor ugyan miért válogatsz kinézetre, miközben a másik féltől meg elvárod, hogy veled szemben ne legyen válogatós?
2018. ápr. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%

Milyen az az előnytelen, de egészséges és vékony testalkat? Nem tudom elképzelni.

Azonosítsd be az alkatodat (homokóra, körte, alma stb) és nézz utána, hogy milyen fazonú ruhák mutatnak előnyösen az ilyen alkaton, próbálj aszerint öltözködni.

Sportolj valamit, tornázz, keress otthon végezhető gyakorlatokat azokra a testrészeidre, amelyekkel nem vagy elégedett.

A nagyon ronda arc pontosan mit takar? Sok mindenen lehet otthon is változtatni, persze nem mindenen. Sminkelsz? Optikailag a szemeidet nagyobbnak, orrodat kisebbnek tudod mutatni ügyes sminkeléssel, szemöldöködet is tudod formázni úgy, hogy előnyös legyen.

Bocsi hogy nem a kérdésre válaszoltam, de nincs ronda nő csak igénytelen, biztos te sem vagy ronda.

Látatlanban persze nehéz konkrétan segíteni, de ha gondolod, írj, vagy küldj képet, szívesen segítek, 27 éves nő vagyok.

2018. ápr. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
#3, a kérdésem melyik részét sikerült úgy értelnezned, hogy válogatok külső terén? Azért alapvető higiéniát tekintve nyilván vannak elvárásaim, mivel én sem hetente zuhanyzok és havonta mosoi fogat...
2018. ápr. 13. 18:32
 6/18 A kérdező kommentje:
*mosok
2018. ápr. 13. 18:33
 7/18 anonim ***** válasza:
18%

Nem válogat. Nem ezt írta, de látom a szövegértelmezés meghaladja a szellemi képességeid.


On:

Tény, hogy vannak olyan adottságok amik valóban nem túl előnyösek. Viszont egy arcformahoz illő frizura és egy jó smink nagyon sokat dob rajta. Nem vakolasra gondolok csak finoman előnyösebb dolgok kiemelésére.

2018. ápr. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Szerintem olyan kimondottan ronda arcú nem lehet egy nő, amit ne lehetne javítani, egy jó sminkkel, frizurával.

Maximum akkor tartom ronda arcúnak, ha lófogú, azzal nemigen lehet mit csinálni, az szívás.

2018. ápr. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Kevés esélyed van.
2018. ápr. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Egyébként szerintem szinte bárkit tudnék szeretni, aki alapvetően igényes magára, minimálisan értelmes és jól bánik velem. Még az exemet is szerettem, csak a tény miatt, hogy szóbaállt velem, és észrevette, hogy nőnemű vagyok. Pedig ő minden tekintetben szörnyű volt.

Vonzódás pedig ronda emberek esetében nem prioritás. Amúgy se rajongok a szexért a kinézetem miatt.

2018. ápr. 13. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!