Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ez mennyit változtat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ez mennyit változtat a (z előnytelen) helyzeten?

Figyelt kérdés

Szóval, adott egy vékony srác, sőt, nem is vékony, hanem az a szinte undorítóan sovány, akit egy épeszű nő bottal sem piszkálna meg, pedig állítólag átlagos arcra. Ha ez a srác elkezdene utánatok futni, mert bejöttök neki, akkor mennyit változtatna a helyzeten az, ha megtudnátok, hogy egy betegség miatt (Chron), önhibáján kívül ilyen sovány, valamint maradt vissza valamennyire a testi fejlődésben? (Magasság - 173, kinézet - 21 év ellenére 15) Ráadásul

az anyagi helyzete miatt ezen edzéssel (teremben, az itthonival tényleg nem sokat haladtam 2 év alatt), táplálékkiegészítőkkel sem tud segíteni, és még az ízléses öltözködés is kiesik emiatt!?


Elküldenétek a francba?


(Igen, én vagyok a szenvedő alany. A külsőm és a folyamatos [ismeretlenül] megbélyegzés miatt önbizalom hiányos, depressziós is vagyok. Vissza is utasítottak már jó párszor a nők, tapasztalatok terén is nullán vagyok.)



2012. jún. 1. 17:57
 1/10 A kérdező kommentje:
Tagolásért elnézést, csúnyán szétszedte...
2012. jún. 1. 17:58
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak elkeseríteni, de ha nem tetszel valakinek, attól nem nő az esélyed, hogy van egy "megható" magyarázatod. Maximum együttérzést vált ki, mást nem.

Képet esetleg küldhetnél, de nem muszáj, ha rosszul érint az ilyesmi.

2012. jún. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem küldenélek el a francba... Bárkivel szívesen beszélgetek! de nem tudom nekem nincs konkrét elhatározásom hogy na már most a barátom így nézzen ki! Inkább a személyiség az amin döntenék! de azért nagyon sajnállak! én is azért igencsak megjártam a kórházat kisebb nagyobb gondokkal.. Szóval sok sikert az életben! :)
2012. jún. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#2: Nem is arra gondoltam, hogy sajnálatból jöjjön össze velem, hanem hogy mondjuk azt gondolta eddig, hogy egy lusta, igénytelen dög vagyok, és ezért nem szeretett volna semmit. Viszont így meg visszagondolva hülyeség a feltett kérdés, mert meg is válaszoltam magamnak.


Mindegy, azért kíváncsi vagyok az emberek véleményére. Köszönöm mindenkinek, aki ír! Építő jellegű hsz-eket is szívesen fogadok.

2012. jún. 1. 18:06
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, h elküldenélek a francba, de nem a külsődön múlik a dolog, hanem azon, ahogy hozzáállsz. Ha sajnáltatod magad, ha nincs önbizalmad, akkor nekem bizony nem kellenél. Azon gondolkozz inkább, hogy mik az erényeid, mi mindent értél el életed során és ne azon, hogy mik miatt eshetsz ki a nők kegyeiért vívott versenyből.
2012. jún. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

mimeo: Mit értem el? A szekrény tetejét, nagy nehezen. Viccet félretéve, túl sok dolgot nem. Az iskolából elég sokat kiestem emiatt, az érettségim nem lett a legfényesebb (4-es). Munkát nem találok, a fizikai alapból kilőve az erőnlétem miatt, az irodaira pedig kevés vagyok. Felsőfokú szakképzésen már részt vettem, de ott is rengeteget hiányoztam, így abba kellett hagynom. A másodiktól pedig fizetős, ami a havi huszonezer Forintos gyógyszerpakk mellett esélytelen. Eleresztve nem vagyok, alkalmi munkákból és mindenem eladogatásából tartom fent magam 1 éve.


Egyetlen erényem, hogy még a jelenlegi helyzetem ellenére is tudok nevetni magamon. Akarom mondani, én már bármin csak nevetni tudok...

2012. jún. 1. 18:14
 7/10 anonim ***** válasza:
Na látod, már ezzel többet érsz, mint sok korod-béli, amit most leírtál. Mások anyuci apuci kedvencei, te meg próbálsz dolgozni. Vannak még lehetőségek, pl. forrasztásokra is keresnek időnként embereket, ami főleg ülőmunka, csak kézügyesség kell hozzá. Az első diplomát támogatja az állam és hozzád hasonlók is bekerülnek és érnek el sikereket. Onnantól pedig, ha lesz önbizalmad, akkor a lányok se lesznek annyira távolságtartóak.
2012. jún. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Gondolom, rögtön az jutna eszembe, hogy hű, ilyen gyereket szeretnék. Sajnálnám, de az nem vonzalom.
2012. jún. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hmm. Tehát ha a hozzáállásom nem is olyan vészes, de a külsőmön nem tudok változtatni, akár el is áshatom magam.
2012. jún. 1. 19:59
 10/10 anonim ***** válasza:

bakker

nekem a vékonyak tetszenek

folyton olyan panaszokat kell hallgatnom, hogy a túl nagydarab srácok miért nem kellenek? :O

2012. jún. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!